Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Przekonywanie Pociech Do Dentysty

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Tosia
    odpowiedział(a)
    Zabieg u dentysty może być przerażający dla dziecka, ale dzięki Lityńscy Stomatologia, moje dziecko już się nie boi! Pani doktor była tak cierpliwa i taktowna, że maluch poczuł się swobodnie. Teraz wizyty to bezstresowa przygoda, a zdrowe zęby naszym sukcesem! Polecam każdemu rodzicowi! [url]http://www.litynscy.pl/[/url]

    Zostaw komentarz:


  • tanashi
    odpowiedział(a)
    Hej,
    moim zdaniem ważna jest spokojna wizyta adaptacyjna. Nawet jeśli już pojawi się problem, to lekarz powinien spokojnie zapoznać malucha z funkcjonowaniem gabinetu, pozwolić mu oswoić się z siedzeniem na fotelu i dopiero potem działać. Nie każdy stomatolog ma też rękę do dzieci, nawet jeśli jest to stomatolog dziecięcy... z doświadczenia mogę polecić doktor Małgorzatę Moś z MCS Przychodnia w Warszawie. Naprawdę złota kobieta, moje dziecko nie dało sobie wyleczyć zębów u trzech lekarzy, a u pani Małgorzaty poszło za pierwszym razem. Serio najlepszy specjalista dziecięcy jakiego spotkałam.

    Zostaw komentarz:


  • eryk95hs
    odpowiedział(a)
    Z własnego doświadczenia powiem, że dorośli nie powinni straszyć dzieci dentystą, lecz mówić, że to ciekawa przygoda. Następnie zaprowadzić do przychodni, która wyleczy ząb bezboleśnie. Ze swojej strony polecam MCS Przychodnię w Warszawie. Wielu klientów jest zadowolonych, ja też! Bezboleśnie wyleczyli bolący ząb.

    Zostaw komentarz:


  • WickyC88
    odpowiedział(a)
    Moje córki przekonała pani różnymi gadżetami.

    Zostaw komentarz:


  • babydajna
    odpowiedział(a)
    Najgorzej jak ktoś nastraszy dziecko, opowie straszne historie, szantażuje w stylu "nie jedz cukierków bo ci denstysta zęby wyrwie" etc.Takiemu spanikowanemu dziecku polecam dać przed wizytą np. Viburcol Plus - łagodnie wyciszy i uspokoi, nie koliduje z żadnym środkiem znieczulającym, bo to lek naturalny i homeopatyczny.

    Zostaw komentarz:


  • Jasmin89
    odpowiedział(a)
    My też mieliśmy problem z córką, ale znajoma poleciła mi Eurodental w Warszawie. Przyjmują tam stomatolodzy z dużym doświadczeniem i świetnym podejściem do dzieci. Teraz chodzimy już tylko tam.

    Zostaw komentarz:


  • Marcin Wałek
    odpowiedział(a)
    No z dziećmi jest ciężko u dentysty...
    W każdym bądź razie polecam
    Na prawdę działa!

    Zostaw komentarz:


  • hebe
    odpowiedział(a)
    Najważniejsze jest znaleźć dobrego dentyste dziecięcego, który ma podejście do dzieci. Mój syn, który sie okropnie bał, teraz uwiebia chodzić do dentysty. Trafiliśmy do Pani doktor Olgi Owcarzak, świetna lekarka! Każdemu kto jest z KRAKOWA polecam własnię tę dentystke. My chodzimy do niej do scandinavian clinic. Jest rewelacyjna, gwarantuje, że każde dziecko pokocha ją tak jak mój syn

    Zostaw komentarz:


  • kir1
    odpowiedział(a)
    warto poczytać troche jak dziecko przekonac do dentysty i już moze się jakoś uda

    Zostaw komentarz:


  • nyarlathotep
    odpowiedział(a)
    Oj, z własnego doświadczenia wiem, że przekonanie dziecka do pójścia do dentysty to nie jest łatwa sprawa. Szczególnie, że kultura popularna ciągle szczuje wizją tego typu lekarza jako kata lubującego się w torturach :P. No ale tak czy siak trzeba z dzieckiem do takiego specjalisty się co jakiś czas wybrać. Tutaj: jest świetny artykuł na ten temat, polecam go sobie poczytać.

    Zostaw komentarz:


  • vamen
    odpowiedział(a)
    ciężko jest przekonać małe dziecko do wizyty, ale no jakoś trzeba

    Zostaw komentarz:


  • Galeria-Uśmiechu
    odpowiedział(a)
    Dziecko u dentysty

    Ważne, aby nie przekazywać dziecku naszego strachu i obaw związanych z leczeniem. Taki maluch chłonie nasze emocje jak gąbka. Warto być zawsze odpowiednio przygotowanym do wizyty z dzieckiem w gabinecie stomatologicznym -
    Ostatnio edytowany przez Galeria-Uśmiechu; 25.07.2018, 10:29.

    Zostaw komentarz:


  • ZenobiKenobi
    odpowiedział(a)
    Może tak się dziać bo słyszała coś o dentyście? Najlepiej ją zachęcać kupić jej coś co lubi i poprosić dentystę żeby porozmawiał z dzieckiem przed wizytą. Nawiąże relację z dzieckiem i zmniejszy strach

    Zostaw komentarz:


  • Malwina9
    odpowiedział(a)
    Oprócz tego, że możesz dziecko przekonywać do tego, że to nic strasznego to i tak najważniejsze jest to, jakie wrażenie na nim zrobi zarówno sam gabinet, jak i dentysta. Z moją córką też nie było łatwo. Dopiero przy kolejnym podejściu, do kolejnego gabinetu - tym razem: okazało się, że córeczka nabrała zaufania, spodobał jej się nie tylko sam wystrój, ale również to, jak ją tam po "królewsku" potraktowano Jak małą księżniczkę. Teraz chodzimy już tam na regularne wizyty, bo niestety ma słabe zęby. Ale nie mam problemu, aby ją wyciągnąć. Zwłaszcza, że mali pacjenci są tam nagradzani za wytrwałość, więc motywacja super

    Zostaw komentarz:


  • brzoskwinia
    odpowiedział(a)
    Zdecydowanie jest to dosyć trudne. Dzieci zazwyczaj boją się dentystów jak ognia, kto się nie bał? Mi w końcu samo przeszło, no i uświadomiłam sobie jak ważne jest to, żeby dbać o zęby.

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X