Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

wizyta u dentysty a ... spanie?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • wizyta u dentysty a ... spanie?

    Jak sobie radzicie ze spaniem po bolesnej wizycie u dentysty? ja zazwyczaj cierpię na i nie mogę usnąć - biorę jakieś tabletki ale nic nie pomagają
    Ostatnio edytowany przez pawelp29; 02.09.2013, 09:27.

  • #2
    Jeszcze mi się nie zdarzyło wrócić od dentysty w takim stanie. Nie mam na szczęście problemów z zaśnięciem ale zrelaksować się trzeba
    Ostatnio edytowany przez Jula; 29.08.2013, 10:23.

    Komentarz


    • #3
      pewnie dentysta NFZ ja korzystam z prywatnej klinki i nigdy nie miałem problemu z z bólem

      Komentarz


      • #4
        hm, ja też nigdy nie miałam takich problemów, jedynie trochę czuję dyskomfort jak odchodzi znieczulenie, ale to nie ból tylko taka sztywność-zdrętwienie... Może zmień dentystę? Ja chodzę do Dormedu pod Warszawą i bardzo polecam.

        Komentarz


        • #5
          dentysta

          Jeszcze nie miałam takich problemów po wizycie u dentysty, ale kilka nocy nie spałam z powodu bólu zęba.
          _______________________________________

          Komentarz


          • #6
            wręcz przeciwnie

            Ja mam wręcz przeciwnie. Stres ze mnie schodzi i od razu padam jak dziecko. Wie o tym nawet mój , który zawsze mnie zapewnia, że będzie dobrze żeby się nie spinać. No ale wiertło i gabinet robią swoje.

            Komentarz


            • #7
              Ja mam tez problem ze spaniem ...ale przed wizytą po śpię jak niemowlę.

              Komentarz


              • #8
                NFZ zawsze oznacza kiepską jakość niestety

                Komentarz


                • #9
                  Ja jak tylko sobie pomyślę o dźwiękach dochodzących z gabinetu dentystycznego to od razu mam ciarki. No ale jak trzeba to trzeba. A jeśli chodzi o spanie to nie mam i nie miałam nigdy problemów, ani przed wizytą, ani po.

                  Komentarz


                  • #10
                    Ja mam problemy ze spaniem przed wizytą, po śpię jak zabita
                    ____________
                    Ostatnio edytowany przez neonka; 08.11.2013, 17:29.

                    Komentarz


                    • #11
                      Ja raz po noce wróciłam z pracy o 6.00, a na 9.00 miałam dentystę, plombowanie i takie tam i pierwszy raz mi się zdarzyło, że prawie spałam na krześle i przynajmniej mnie nic nie bolało A dentysta był zdziwiony i tylko mnie szturchał. Byłam taka zmęczona )

                      Komentarz


                      • #12
                        Radzić można sobie różnie, zalezy, czy nie można spać z bólu czy ze stresu Na ból pewnie najlepsze tabletki, a na stres, hmmm... dobry film, muzyka, książka i do spania na szczęście po wizycie u mojego dentysty jeszcze nie zdarzyły mi sie takie problemy

                        Komentarz


                        • #13
                          haha - dobry pomysł. Ja niestety mam takiego stresa, że po prostu... do dentysty nie chodzę. Nie musicie mi mówić, że to głupota, bo doskonale o tym wiem;p

                          Komentarz


                          • #14
                            Ja raczej nie mam problemów ze spaniem - zazwyczaj po wizycie u dentysty szukam sobie zajęcia - na przykład próbuję pooglądać coś w telewizji.

                            Komentarz


                            • #15
                              Na zabiegi trzeba przychodzić wyspanym. Szkoda nabawić się problemów!

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X