Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

alkohol po znieczuleniu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • alkohol po znieczuleniu

    Jutro idę na leczenie zęba, a koło godziny później idę na imprezę. Bez wódki raczej się nie obędzie. Czy alkohol może zaszkodzić ?

  • #2
    Słyszałem, że wytrawne, źle wpływają na szkliwo, ale nie wiem czy to prawda. Właśnie sam się zastanawiam nad tym.

    Komentarz


    • #3
      Mam brata dentystę i zawsze jak mi leczy zęby, wieczorem muszę się napić.

      Boję się dentystów "jak diabeł święconej wody", więc przed wizytą kilka dni chodzą struta.

      A wieczorem to już relaks przy dobrych trunkach.

      Alkohol mi po znieczuleniu nie zaszkodził ;-)

      Lecz to głupi pomysł, iść do dentysty i później pić. Ale jak widać nie tylko ja mam taki problem.

      Komentarz


      • #4
        Na twoim miejscu po prostu zapytałabym się swojego dentysty. I tak masz w planach "picie" dopiero po wizycie, więc nic nie stoi na przeszkodzie zapytać.

        Komentarz


        • #5
          Wysokoprocentowy alkohol przypadkiem nie zwiększa ryzyka wystąpienia krwotoku?

          Komentarz


          • #6
            Ja bym radziła raczej unikać alkoholu po znieczuleniu.
            ___________
            Ostatnio edytowany przez neonka; 08.11.2013, 16:30.

            Komentarz


            • #7
              Moim zdaniem picie alkoholu po znieczuleniu to nie jest najlepszy pomysł. Możesz tylko sobie zaszkodzić.

              Komentarz


              • #8
                Dokładnie lepiej nie ryzykować z alkohole. Tyle się teraz słyszy o zatruciach alkoholowych. Na szczęście są ludzie, którzy potrafią pomóc w takich sytuacjach -

                Komentarz


                • #10
                  moze zaszkodzić nie tylko w tedy gdy idziesz do dentysty

                  Komentarz


                  • #11
                    Najlepiej zapytaj dentysty. Nie sądzę, żeby zaraz była potrzebne Ci AA jak poprzednicy piszą
                    Ostatnio edytowany przez riczard; 18.02.2019, 10:56. Powód: literówka

                    Komentarz


                    • #12
                      Do czego to doszło, że teraz żadna impreza się nie odbędzie bez alkokolu. Piją, nie dostrzegając konsekwencji, jakie to za sobą niesie, a na to już nie łaska się zapisać. Czysty egoizm

                      Komentarz


                      • #13
                        owszem tak, lepiej poczekać z piciem alkoholu na jakiś czas

                        Komentarz


                        • #14
                          Zamieszczone przez marta84 Zobacz posta
                          Mam brata dentystę i zawsze jak mi leczy zęby, wieczorem muszę się napić.

                          Boję się dentystów "jak diabeł święconej wody", więc przed wizytą kilka dni chodzą struta.
                          A wieczorem to już relaks przy dobrych trunkach.

                          Alkohol mi po znieczuleniu nie zaszkodził ;-)

                          Lecz to głupi pomysł, iść do dentysty i później pić. Ale jak widać nie tylko ja mam taki problem.


                          Zabronione jest spożywanie napojów alkoholowych po i przed zabiegiem chirurgicznym. Spowolni to proces powrotu do zdrowia i doprowadzi do nieodwracalnych negatywnych skutków. Nie należy pić alkoholu po znieczuleniu i przed operacją, ponieważ alkohol może wpłynąć na wynik i rezultat laparoskopii.

                          Komentarz


                          • #15
                            Zamieszczone przez Marcin Małecki Zobacz posta



                            Zabronione jest spożywanie napojów alkoholowych po i przed zabiegiem chirurgicznym. Spowolni to proces powrotu do zdrowia i doprowadzi do nieodwracalnych negatywnych skutków. Nie należy pić alkoholu po znieczuleniu i przed operacją, ponieważ alkohol może wpłynąć na wynik i rezultat laparoskopii.
                            Zgadzam się z Tobą, to może być niebezpieczne nawet w tym sensie, że połączenie znieczulenia i alkoholu może spowodować nieprzewidzianą reakcję, być może alergiczną. Lepiej uzbroić się w cierpliwość na co najmniej jeden dzień.

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X