Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Laserowe wybielanie zębów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Laserowe wybielanie zębów

    Ostatnio zastanawiałam się nad kupnem laserowego wybielania zębów Pure Line. Czy ktoś był na tym? Czy warto? Jakie są efekty?

    ________________
    Polecam witrynę www

  • #2
    Pure Lite chyba.

    Pojawiają się ostatnio na rynku tego typu oferty (np. konkurencyjny WhiteningPoint) - do tej pory chyba najpopularniejsze w Stanach. Sam bym chciał poznać opinie - takie prawdziwe, nie sponsorowane.

    Komentarz


    • #3
      Trzeba by było przeprowadzić jakiś test

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez kassska Zobacz posta
        Ostatnio zastanawiałam się nad kupnem laserowego wybielania zębów Pure Line. Czy ktoś był na tym? Czy warto? Jakie są efekty?

        ________________
        Polecam witrynę www
        Ja wybielanie przeprowadzam w gabinetach

        Komentarz


        • #5
          gabinet

          słyszałam coś ostatnio o gabinetach white and beauty - czy ktoś coś wie na ten tema??
          zawsze wybielanie wykonywało się u lekarza stomatologa prze wcześniejszym przygotowaniem zębów ??!!
          czy te gabinety sa bezpieczne ??

          Komentarz


          • #6
            A wiecie gdzie można coś takiego zrobić? Podobno pod adresem jest jakiś specjalista tego typu, ale jeśli znacie lepszych to poproszę o kontakt.

            Komentarz


            • #7
              daje to coś?

              Komentarz


              • #8
                Ja słyszałem że tego typu produkty działają ale nie u każdego wszystko zależy od zębów każdego z osobna człowieka tak na prawdę wszyscy mamy inne w różnej kondycji z różnymi predyspozycjami itd. itp. etc. wiele zmiennych

                Komentarz


                • #9
                  Gdyby nie wysokie koszty to i ja bym się na to zdecydowała

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez Ballman Zobacz posta
                    Gdyby nie wysokie koszty to i ja bym się na to zdecydowała
                    Dokładnie, u mnie sytuacja wygląda tak samo.

                    Komentarz


                    • #11
                      Wybielanie zębów

                      Nie wiem skąd jesteś ale w Poznaniu dobry specjalista to Hercules na Lęborskiej.

                      Komentarz


                      • #12
                        By wybielić zęby lepiej udać się do gabinetu stomatologa
                        Ostatnio edytowany przez migotka; 21.06.2013, 12:16.

                        Komentarz


                        • #13
                          przestancie siac propagande zeby wybielic trzeba isc do dentysty
                          pewnie zeby zjesc wg was to trzeba isc do restauracji

                          sa produkty domowego uzycia ktore swietnie sie sprawdzaja
                          do dentysty mozna isc na profesjonalne wybielanie, a w domu mozesz zamienic swoja paste na Colgate Max One czy podobna wybielajaca z wysokim wskaznikiem RDA o ile Twoje dziasla to zniosa

                          innym sposobem jest naklejanie paskow (przed tym warto jednak isc na skaling/piaskowanie zeby usunac osad bo tego Ci paski nie wybiela), nalezy przestrzegac zalecen producenta i nic nie robic na sile

                          Zamieszczone przez Anielcia Zobacz posta
                          Nie wiem skąd jesteś ale w Poznaniu dobry specjalista to Hercules na Lęborskiej.
                          w szeptany marketing tez nie wierzcie
                          Ostatnio edytowany przez dziubek; 12.07.2013, 15:34.

                          Komentarz


                          • #14
                            Dokładnie ja stosowałam białą perłę i dała bardzo dobre rezultaty.

                            Komentarz


                            • #15
                              Żaden zabieg, tylko systematyczne mycie, wprowadzenie pasty ajona, to powinno dawać efekty. Bo zabieg to tylko zmiana na chwilę. Jak zęby mają być dłużej ładne, skoro dalej w Waszym życiu będą występowały przyczyny tych brzydkich zębów? Może to od tych przyczyn warto zacząć?

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X