Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Laserowe wybielanie zębów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Moja dentystka odradziła mi stosowanie takich metod, mówi, że to tylko doraźne działanie, w dodatku bardzo szkodliwe dla zębów....Ale ile osób, tyle opinii. Ja w każdym bądź razie się nie zdecyduję.

    Komentarz


    • #17
      Mnie z kolei straszyli, że wybielone zęby są ładne, ale i tak przebarwiają się od kawy, herbaty. papierosów... Znalazłam na LadyTime.pl gabinet, który robi wybielanie światłem, dzięki czemu nie uszkadza szkliwa. Już dwa lata a zęby są cały czas ładnie białe. Nie zniknęła mi tylko jedna plamka, ale lekarz powiedział, że tak czasem bywa. Zobaczcie na LadyTime.pl gdzie wybielić zęby tak jak ja to zrobiłam:

      Komentarz


      • #18
        Też uważam, że najlepiej jest wybielać w profesjonalnych gabinetach dentystycznych. Wtedy efekt będzie najlepszy.

        Komentarz


        • #19
          wszystko zależy od osoby, niektórym pomogą domowe sposoby, jak np stosowanie węgla (o dziwo ), innym jakieś preparaty do stosowania w domu, a jeszcze inny bedzie musiał iść do specjalisty, bo wcześniej wspomniane metody nic mu nie pomogą. Trzeba próbować

          Komentarz


          • #20
            Kilka razy już wybielałem zęby ale moim zdaniem jest to lekkie naciąganie klienta ponieważ należy iść kilka razy na wizytę żeby dało to efekt.

            Komentarz


            • #21
              wybielanie zębów

              ja o tej metodzie nie słyszalam, za to czytałam o wybielaniu metodą beyond

              w każdym razie sprawdzone wybielanie domowym sposobem wg mnie to płukanie olejkiem kokosowym. wiadomo, że efekty nie będą takie same, ale jest to zdecydowanie (dużo) tańsza alternatywa

              Komentarz


              • #22
                A takie wybielanie laserowe nie ma jakichś efektów ubocznych?

                Komentarz


                • #23
                  To jest dobre pytanie. Moim zdaniem mogą być jakieś efekty uboczne, ale pewności nie mam. Czekamy na wypowiedzi innych.

                  Komentarz


                  • #24
                    Ja chyba wybiorę sie do stomatologa na usuwanie przebarwień :P


                    Komentarz


                    • #25
                      Moja znajoma korzystała z usługi i była baardzo zadowolona. Wybrała opcję "w gabinecie" i powiedziała, że warto: bezboleśnie, niedrogo i w miłej atmosferze.

                      Komentarz


                      • #26
                        W każdym dobrym gabinecie dentystycznym można wybielić zęby, choć nie wiem po co.

                        Komentarz


                        • #27
                          Ja wybielałam zęby w profesjonalnej klinice , Scandinavian Clinic, metodą nakładkową ponad rok temu i do dzisiaj efekt jest rewelacyjny. I tę metodę mogę Ci polecić z czystym sumieniem! Naprawde warto!

                          Komentarz


                          • #28
                            To prawda, że prawie każdy gabinet oferuje wybielanie, ale nie wszyscy się na tym znają. Warto wybrać coś sprawdzonego. Własnie też słyszałam dużo dobrego o w CMP

                            Komentarz


                            • #29
                              Jak przebiega zabieg laserowy?

                              Komentarz


                              • #30
                                Ciekawy wybor.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X