Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Pilne

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Pilne

    Potrzebuję pilnej porady. Od kilku tygodni bolą mnie 2 zęby a w lubuskim jest ciężko dostać do dentysty. Dodam że okropnie boję się wyrywania i chciałbym wyrwać pod narkozą. Czy ktoś może wie ile pod narkozą kosztuje? Co znaczy wyrwanie w znieczuleniu ogólnym bez narkozy? Bardzo proszę o szybką odpowiedź.

  • #2
    Zamieszczone przez saszka109 Zobacz posta
    Potrzebuj� pilnej porady. Od kilku tygodni bol� mnie 2 z�by a w lubuskim jest ci�şko dosta� do dentysty. Dodam şe okropnie boj� si� wyrywania i chcia�bym wyrwa� pod narkoz�. Czy kto� moşe wie ile pod narkoz� kosztuje? Co znaczy wyrwanie w znieczuleniu ogólnym bez narkozy? Bardzo prosz� o szybk� odpowiedź.


    Zwykle nie praktykuje się usuwania zębów pod narkozą tylko właśnie w znieczuleniu ogólnym.Polega to na tym, że lekarz znieczula okolice zęba, który ma być usunięty a nie usypia pacjenta. Podczas zabiegu jest się przytomnym. Znieczulenie ogólne ustępuje zwykle po ok 2-4 godzinach.

    Komentarz


    • #3
      Idź prywatnie do dentysty jest całkiem inaczej. Nic nie boli nawet nie poczujesz. Ja też sie straszne bałam dentystów.

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez saszka109 Zobacz posta
        Potrzebuj� pilnej porady. Od kilku tygodni bol� mnie 2 z�by a w lubuskim jest ci�şko dosta� do dentysty. Dodam şe okropnie boj� si� wyrywania i chcia�bym wyrwa� pod narkoz�. Czy kto� moşe wie ile pod narkoz� kosztuje? Co znaczy wyrwanie w znieczuleniu ogólnym bez narkozy? Bardzo prosz� o szybk� odpowiedź.
        w znieczuleniu ogólnym nie boli wyrywanie zęba, nic nie czuć, miałam wyrywaną dolną 4 jak miałam 12 i też się bałam, ale to naprawdę nie boli, jedynie jak znieczulenie przestanie działać może trochę boleć, ale wtedy bierzesz tabletkę i ból znika.

        umów się na wyrywanie zęba jak najpóźniej wieczorem.

        nie bój się !

        Komentarz

        Pracuję...
        X