Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

dobry dentysya wrocław

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • dobry dentysya wrocław

    witam

    Chciałabym zapytać czy ktos z was zna moze jakiegos dobrego stomatologa z wrocławia

  • #2
    dobry dentysta Wrocława

    Jeśli szukasz dobrego dentysty, to skorzystaj może z jakiejś dobrej wyszukiwarki tematycznej


    iggy81
    ..........

    Komentarz


    • #3
      wrocław

      taka wyszukiwarka tematyczna to np. polecam!

      Komentarz


      • #4
        Pilczycka 198

        Komentarz


        • #5
          W Wrocławiu chodzę do Kliniki Stomatologicznej oferującej usługi na światowym poziomie. Odważyłam się nawet na implant i jestem bardzo zadowolona. Bardzo polecam

          Komentarz


          • #6
            Ja natomiast mogę polecić nasze usługi:

            Komentarz


            • #7
              Wrocław

              Ludzie a czy wiecie czy nie wiecie kogo polecić? Czy tylko polecacie swoje wyszukiwarki? Interesuje mnie opinia kogoś po konkretnej robocie paszczy i potem jeszcze potrzebuję dobrego ortodonty we Wrocławiu

              Komentarz


              • #8
                Rowniez jestem ciekaw waszych opinii o dentystach w naszym miescie, ostatnio gdy zobaczylem swoj to tak zagryzlem zeby, ze az mi plomba strzelila, zrobione ledwie 2 meisace wczesniej.

                Komentarz


                • #9
                  stomatologa z Wrocławia

                  Polecam dobrego na powstańców śląskich. Szybko i solidnie, wyleczył mi trzy zęby a inny lekarz chciał je usuwać.

                  Komentarz


                  • #10
                    Czy we Wrocławiu działa coś takiego jak ?

                    Komentarz


                    • #11
                      Dobry dentysta

                      Pani Janowska w moim mniemaniu jest dobrą dentystką. Przyjmuje prywatnie, ale niech to nikogo nie odstrasza. W dzisiejszych czasach, jak to niedawno powiedziała mi farmaceutka, nie ma co liczyć na wyleczenie się w innych gabinetach niż prywatne. Taka rzeczywistość...
                      No, a dane do Pani Janowskiej podsyłam w linku (jest adres, telefon i mapka z dojazdem):

                      Komentarz


                      • #12
                        Pani Janowska w moim mniemaniu jest dobrą dentystką. Przyjmuje prywatnie, ale niech to nikogo nie odstrasza. W dzisiejszych czasach, jak to niedawno powiedziała mi farmaceutka, nie ma co liczyć na wyleczenie się w innych gabinetach niż prywatne. Taka rzeczywistość...
                        No, a dane do Pani Janowskiej podsyłam w linku (jest adres, telefon i mapka z dojazdem):

                        Komentarz


                        • #13
                          Hej, jeśli chodzi o Wrocław od trzech lat chodzę do dr Katarzyny Golusik z OrthoClinic i szczerze mogę polecić ich

                          Komentarz


                          • #14
                            Bardzo polecam Pana Cezarego Karskiego z Kalinowej na Krzykach, Pan Cezary jest nie do podrobienia. Jego gadulstwo na początku przeraża, gdy podczas kluczowych zabiegów potrafi się zapytać o tematy z drugiego bieguna , ale jest konkretny. Od lat się u niego leczę, ceny ma przystępne. Miły facet i bardzo dobry dentysta.
                            Medpharm -
                            Ostatnio edytowany przez mts; 07.10.2016, 08:28.

                            Komentarz


                            • #15
                              Ja aktualnie chodzę do gabinetu stomatologicznego na ulicy Widok. Pozwolę sobie tutaj dac do nich kontakt:


                              Jestem bardzo zadowolona. Zwykle umawiam sie tam na przegląd co pół roku bo mam słąbe zęby z natury ale na szczęście od prawie roku nie było potrzebne leczenie. Stosuja tam dobre materiały plomb. Jeszcze nigdy nie wypadła mi od nich plomba.
                              Zastanawiam sie nad wybielaniem zębów

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X