Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dentysta od implantów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dentysta od implantów

    Szukam dobrego fachowca. Mieszkam 30 km od Poznania. Biorę pod uwagę nie dalej niż 100 km od miejsca zamieszkania, zakładając, że po prostu warunki będą tam o wiele lepsze. Oczywiście zależy mi przede wszystkim na jakości i rozsądnych kosztach.

  • #2
    W samym Poznaniu masz świetnego gościa, który nam pomógł, zobaczcie to -
    Tam macie bardzo dobrego lekarza - to Pan Alaa Eljamal. Na stronie macie wszystko napisane. Świetny gość. Nawet po samej rozmowie zauważycie różnicę w stosunku do innych gabinetów.

    Komentarz


    • #3
      re

      A możesz napisać coś więcej? Różnice w stawkach? Jak wysokie są? No i bardziej konkretnie o plusach? Dopiero zaczynam się interesować tematem...

      Komentarz


      • #4
        Nie ma sensu, żebym ci teraz podawała stawki - obdźwoń kilka miejsc i porównaj. Kiedy ja korzystałam to różnica była spora, ale też trafiłam na promocję. Uwierz mi, że kasa to nie wszystko bo jednak różnice w jakości usług są bardzo duże. Wystarczy zerknąć na serwisy z opiniami - masz tam wszystko pokazane. Nie każdy fachowiec od implanetów, faktycznie jest takim fachowcem...

        Komentarz


        • #5
          re

          Rozmawiałem już telefonicznie. W przyszłym tygodniu podjedziemy tam na konsultacje. Podali średnie warunki i wygląda to w porządku, ale jeszcze dla porównania na bank odwiedzę jakieś dwa miejsca w okolicy - żeby mieć porównanie ofert, poziomu, jakości.

          Komentarz


          • #6
            Brawo za szybkie reagowanie ;-) Teoretycznie przy implantach można trochę poczekać, ale w praktyce - jaki to ma sens?
            Życie bez normalnych zębów nie jest fajne - i pod względem funkcjonalnym i estetycznym.

            Komentarz


            • #7
              W październiku wszystko będzie załatwione. Rozmawialiśmy z trzema osobami, moim zdaniem w New Dent wszystko było w porządku - najkorzystniej wypadli, tym bardziej patrząc na stawki.

              Komentarz


              • #8
                Dobra lekarska w Radomiu: - sumienna i dość tania dentystka w mieście. Można ją śmiało polecić.

                Komentarz


                • #9
                  Implanty zębów

                  Wszystkich zainteresowanych implantacją zachęcam do poczytania i przyswojenia przynajmniej podstawowej wiedzy na temat implantów zębowych, która na pewno pomoże w rozmowie z lekarzem i podjęciu ostatecznego wyboru specjalisty. Zapraszam na naszego bloga gdzie znajdziecie podstawowe informacje i odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania: .

                  Komentarz


                  • #10
                    Polecam protetyka z Krakowa, na setonie znajdziesz wszystkie potrzebne inforamcje.

                    Komentarz


                    • #11
                      Bardzo dobrych dentystów znajdziesz tutaj: . Mój znajomy robił sobie u nich implanty wraz z odbudową dziąsła. Zabieg był bardzo trudny i wielu innych dentystów odmówili mu pomocy, a Bieleccy się podjęli. Ponoć przyjeżdżają do nich z całej Polski.

                      Komentarz


                      • #12
                        Skąd jesteście? jest bardzo dobry, chodzi konkretnie o witclinic . O usługach możesz przeczytać w sieci na ich autorskiej stronie. Zdecydowanie to oni górują w stolicy Sprawdź ich koniecznie.

                        Komentarz


                        • #13
                          Jeżeli mamy problem z wyborem odpowiedniego gabinetu dentystycznego to proponuje iść do kogoś sprawdzonego. Będziesz mieć pewność , ze ktoś dobrze zajmie się Twoimi zębami. Może tutaj , będziesz zadowolony z usługi.

                          Komentarz


                          • #14
                            widzę, że nikt nie poleca niczego z okolic śląska, więc ja dodam od siebie fajne centrum, mają 5 oddziałów na śląsku, , Katowice, Chorzów, ruda i Siemianowice śląskie, polecam

                            Komentarz


                            • #15
                              Dorzucę też coś od siebie. Jeśli chodzi o Śląsk to poszedł bym do gabinetu w Gliwicach . Mają duże doświadczenie w temacie implantów. Sam usłyszałem o tym miejscu z polecenia znajomego który był zadowolony z usług. Jak odłożę trochę grosza to sam się tam wybiorę...

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X