Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

szukam stomatologa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • szukam stomatologa

    Witam, szukam dobrego stomatologa endodonty w Warszawie w okolicach centrum lub Modlińskiej

  • #2
    Radzę wejdź na forum "dobry stomatolog" może tam gogoś znajdziesz

    Komentarz


    • #3
      Witam
      Moge poleciC bardzo dobrego endodontę który przyjmuje na Ochocie. Nie wiem czy będzie Ci to pasowało ale polecam Dr Fałkowski na ul. Korotyńskiego 23

      Komentarz


      • #4
        Re Dobry Ortodonta

        Hej! Mogę iz wielką chęcią polecić Firmę Dental City z Bielska Białej,która także zajmuje się otodoncją.Będziesz mogła tam zrobić też
        , a wszystko w doskonałej atmosferze
        Ostatnio edytowany przez kluiwert1; 23.06.2010, 16:52.

        Komentarz


        • #5
          endodonta Warszawa

          polecam endodonte w Anident na ul. Belgradzkiej (niedaleko Metra Natolin). Od września do listopada leczyłem tam źle wyczyszczony kanał (ból średnio raz w roku, trwający ok 3 dni, niestety w końcu nie przeszedł i trzeba było coś zrobić).
          Teraz mam w 100% spokój


          iggy81
          ..........

          Komentarz


          • #6
            odp.

            wejdź na tam znajdziesz pełny spisz wszystkich stomatologów w Warszawie!

            Komentarz


            • #7
              a na stronie znajdziesz opinie dotyczące sprawdzonych stomatologów.

              Komentarz


              • #8
                Szukam stomatologa z Warszawy

                Mam problem z zebami a dokladnie moj stomatolog zaczol kanalowe leczenie lecz wyjechal na urlop i zostawil mnie z bolem. Szukam pilnie dobrego i taniego specjaliste.

                Komentarz


                • #9
                  Panie Adamie
                  Mogę Panu polecić dobrego stomatologa u którego sam ostatnio leczyłem się. Jestem zadowolony z jego roboty w dodatku Tanio policzyli za leczenie. Podam panu link

                  Komentarz


                  • #10
                    Ja leczę się w Pruszkowie - w klinice Dental Design Jaworska i bardzo sobie chwalę. Co prawda z Warszawy jest kawałek ale naprawdę warto, bo klinika naprawdę pierwszych lotów. Ja akurat leczę się u dr. Orzechowskiej (super specjalista), ale z tego co wiem, cała kadra jest bardzo dobra. W internecie można poczytać wiele pochlebnych opinii o tym, jak ratowano tam zęby, które inni lekarze z góry skazywali na wyrwanie. Ja na szczęście aż takich zabiegów nie potrzebuję W każdym razie polecam, bo to jedna z lepszych klinik w okolicy.

                    Komentarz


                    • #11
                      Nie jest łatwo znaleźć dobrego stomatologa, trochę poszukałem i znalazłem . Trzeba trochę cierpliwości

                      Komentarz


                      • #12
                        ostatnio wybielalem zeby w dormedzie pod Warszawa, wczesniej leczylem tam rozne ubytki. kazda kolejna wizyta uitwierdza mnie w przekonaniu, ze jest to renomowana klinika, ktora oferuje wysoka jakosc uslug. i polecam kazdemu, kto ma watpliwosci gdzie wybrac sie do stomatologa

                        Komentarz


                        • #13
                          Ja kanałowo leczyłem się u Pani Jaworskiej z kliniki Dental-Design. Jestem mega zadowolony, ponieważ wszystko przebiegło bezproblemowo i bezboleśnie W klinice tej stosują zabiegi w mikroskopie dzięki czemu leczenie jest znacznie skuteczniejsze no i nie ma mowy o nawrotach.

                          Komentarz


                          • #14
                            mikroskop

                            Ja też serdecznie polecam klinikę Dental-Design Jaworska, w Pruszkowie nigdy nie byłam, leczę się w tym warszawskim oddziale, na Ursynowie. Leczenie kanałowe w mikroskopie jest dużo lepsze od klasycznego, znacznie dokładniej można je wtedy wykonać.

                            Komentarz


                            • #15
                              Ja miałam duże problemy z uzębieniem a jeszcze większe z wyszukaniem dobrego gabinetu stomatologicznego, aż do czasu gdy trafiłam na
                              Muszę przyznać, że podejście do klienta jest profesjonalne, zabiegi wykonywane bezboleśnie i w dodatku nie drogo!
                              Zajrzyj do nich

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X