Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dobry dentysta

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Czasem potrzebne jest prześwietlenie zębów. Ja mogę polecić Diagdent w dzielnicy Włochy ,robiłam tam szczegółowe prześwietlenie uzębienia. Zdjęcie był od razu, ogólnie bardzo sprawnie szybko poszło i miła obsługa ;-)

    Komentarz


    • #18
      Mój znajomy z Bydgoszczy był ostatnio z wrastającą ósemką w gabinecie i chwalił sobie to, że zabieg przebiegł praktycznie bezboleśnie
      Ostatnio edytowany przez Jarreczek1; 30.03.2020, 13:47.

      Komentarz


      • #19
        Ze stomatologami to mieliśmy najróżniejsze przeboje, ale w zasadzie da się znaleźć kogoś odpowiedniego, jeśli się tylko szuka. Moja rodzina czasem chodzi do stomatologiarodzinna.net/ i wiem, że są zadowoleni. Sama chciałam się zapisać na leczenie zębów, ale to po tym całym szaleństwie z wirusem.

        Komentarz


        • #20
          Ja mogę polecić w Warszawie gabinety Eurodental. Korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolona.

          Komentarz


          • #21
            ja długo szukałam dobrego stomatologa ale w koncu znalazłam i zamierzam się go trzymać a mam tu na myśli doktor Kołacką z kliniki Verde Clinic w Redzie mój maż leczy się u innego stomatologa, który tu przyjmuje i też jest zadowolony. cudowne podejście do pacjenta, nowoczesny sprzęt i skuteczne metody leczenia ( a to jest zawsze totalnie bezbolesne).

            Komentarz


            • #22
              Ja polecam zapisać się do Elektoralnej kliniki. Jestem bardzo zadowolona, też już mam swoje lata i nie odczułam u nich żadnych nieprzyjemnych skutków zarówno uzupełnienia ubytków jak i leczenia zepsutych zębów. Bardzo mili ludzie, cieszę się że tam trafiłam

              Komentarz

              Pracuję...
              X