Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gabinet stomatologiczny

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Ktoś może ze śląska korzystał z firmy ? Chce zabrać tam mojego dziadka, ma spore problemy ze swoją protezą. Nie wiem czy jeszcze da się to naprawić, posklejać. Jak coś to trzeba będzie może na nowo ją zrobić.

    Komentarz


    • #18
      Ja to zawsze chciałem być właścicielem takiego salonu, moje marzenie z dzieciństwa
      -----------------------------------------------------------------------
      [/URL]

      Komentarz


      • #19
        witam,

        potrzebuję namiar na dobrego stomatologa z Rzeszowa czy możecie kogoś konkretnego polecić? dziękuję za wszelkie kontakty.

        __________________

        Komentarz


        • #20
          Bardzo nie lubię chodzić do dentysty - chciałabym jakoś złagodzić tą traumę, ale nie mam jak Troszkę mnie to martwi, bo jestem już dorosła.

          Komentarz


          • #21
            Moim zdaniem koniecznie musisz się przełamać, obecnie wizyta u dentysty nie jest tak straszna jak kiedyś, bo nawet już są odpowiednie sprzęty do znieczulenia, które wyglądają jak długopis i ukłucia nawet nie czuć, a regularne przeglądy to podstawa jeśli chcemy mieć zdrowe uzębienie. Ze swojej strony mogę Ci też polecić zajrzeć na stronę . Sam uczęszczam na wizyty własnie do nich, a stomatolog, który się mną opiekuje według mnie jeśli chodzi o Wrocław jest jednym z lepszych specjalistów

            Komentarz


            • #22
              Kluczową kwestią znalezienie gabinetu stomatologicznego i stomatologa, który wprowadzi taką atmosferę, że nie będzie czego się bać. Oprócz tego warto zwrócić uwagę na sprzęt jaki wykorzystuje lekarz, Od kiedy chodzę do dentysty co Centrum Medycznego nClinic , polubiłam "grzebanie" w zębach.

              Komentarz


              • #23
                Ja korzystałem z usług i byłem mega zadowlony

                Komentarz


                • #24
                  Szukasz naprawdę dobrego specjalisty więc polecę

                  Komentarz


                  • #25
                    Jeśli mam problemy z zębami to umawiam się na wizytę w . zawsze specjalistyczna opieka

                    Komentarz


                    • #26
                      Zdecydowanie, jak ktoś wspomniał wyżej, warto dbać o estetykę, a co ważniejsze - o zdrowie zębów. Od lat oddaję się w ręce specjalistów z i dzięki regularnej profilaktyce nie mam dziś żadnych problemów z próchnicą, paradontozą ani nawet ubytków.

                      Komentarz


                      • #27
                        Jeśli pytanie o dobrego dentystę z Wrocławia, to mogę wam polecić z czystym sumieniem
                        Moje ząbki są zdrowe odkąd do nich chodzę.

                        Komentarz


                        • #28
                          Ja ostatnio trafiłam do , gdzie szybko i bezboleśnie uporali się z problemem. Ponieważ nie czułam bólu postanowiłam, że będę chodzić na wizyty dopóki nie wyleczę wszystkich zębów, a trochę ich jest. Jak widać, najważniejszą kwestią jest trafienie do odpowiedniego specjalisty i na pewno nie warto się zrażać.

                          Komentarz


                          • #29
                            Ja polecam stomatologów z Lux Med. Korzystałam z ich usług zarówno w Warszawie jak i Krakowie. Mają naprawdę wysoki poziom jakości usług, świetnych specjalistów i szybkie terminy. Myślę, że ich pakiety stomatologiczne to też fajna sprawa.

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X