Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gabinet stomatologiczny

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Gabinet stomatologiczny

    Hej, czy ktoś z Was ma może doświadczenie w kwestii prywatnego stomatologa? Aktualnie potrzebuję udać się do dentysty ale nie uśmiecha mi się droga przez NFZ.. dlatego szukam czegoś innego. Trafiłem w internecie na tą stronę . Ktoś z Was może ma jakieś doświadczenie z tym miejscem?

  • #2
    Jakiś czas temu miałam podobną rozterkę, czy NFZ czy może prywatne leczenie. Zaczęłam szukać opinii, znajoma jeździła z synem (oczywiście prywatnie). Przedzwoniłam do nich z pytaniem czy przyjmują na NFZ. Okazało się że nie, ale mogą wystawić skierowanie. Pani przez telefon opowiedziała mi jednak jak to jest ze stomatologami na NFZ, z długim czasem oczekiwania. Oszacowała mi koszt całego leczenia u nich i powiem szczerze spodziewałam się z opowieści że wyjdzie drożej. Dobry ortodonta, w zasadzie specjalnie dojeżdżałam do Częstochowy (mam kilkadziesiąt km). Kontakt najlepiej na ich stronie tutaj

    Komentarz


    • #3
      Jak dla mnie wybór jest bardzo prosty: państwowe leczenie to porażka, zwłaszcza jesli chodzi o stomatologię. Mało kto wybiera NFZ bo wysoce prawdopodobne jest, że niedługo trzeba będzie robić leczenie od nowa. Kosztów nie unikniemy a ewentualny ból i stres będziemy przechodzić dwukrotnie. Moja rodzina i j wybraliśmy częstochowską przychodnię Alfadent i wolimy zapłacić a oddać zdrowie swoich zębów w ręce specjalistów. Amen

      Komentarz


      • #4
        Ja mogę polecić Ci świetny gabinet stomatologiczny w Krakowie mają niskie ceny, które możesz sprawdzić na stronie internetowej. Poza tym zawsze jestem zadowolona z ich pracy, bo wcześniej zdarzały mi się różne sytuacje i różni pseudo-specjaliści.

        Komentarz


        • #5
          Ja mieszkam w Sosnowcu i polecam gabinet dentystyczny to jeden z najlepszych gabinetow na Śląsku. Uczęszczamy tam regularnie również z dziećmi dla których wizyta to sama przyjemność. Personel na cudowne podejście do dzieci a to jest bardzo ważne.

          Komentarz


          • #6
            W Lublinie Aldent słynie z jakości usług i trafnych decyzji, więc ja bym zaczęła tam. Poza tym mają doświadczenie i oferują pomoc w wielu dziedzinach stomatologii zachowawczej i estetycznej.

            Komentarz


            • #7
              W Katowicach mamy bardzo dobrego dentystę, nawet z zakresu protetyki. Możesz przeczytać o Klinice tutaj . Dzięki tej stronie, można zapoznać się poglądowym filmikiem na temat protetyki. Stomatolodzy są bardzo wykwalifikowani a uzupełnienia są tworzone z największą precyzją.

              Komentarz


              • #8
                Znaleźć dobrego stomatologa czy protetyka to naprawdę skarb! Mi się na szczęście udało. Jeżeli ktoś z Was jest z Wrocławia, albo właśnie w tym miejscu poszukuje gabinetu, który sprosta nawet trudnym przypadkom, podsyłam gabinetu Miserante Denatl. Jedno słowo opisuje cały zespół - profesjonalizm!

                Komentarz


                • #9
                  Super, dzięki za sprawdzone porady w tym obszarze tematycznym Z całą pewnością przydadzą mi się one

                  Komentarz


                  • #10
                    Chce stworzyc swoj własny gabinet stomatologiczny w Krakowie, jest to przemyslana decyzja. Szukam firmy, ktora sie tym zajmuje i zna wszystkie reguły i zasady przy tworzeniu gabinetow. Moj kolega po fachu polecil mi , poniewaz sam ostatnio skorzystal z ich pomocy i jest bardzo zadowolony. Powiedzial ze sa godni polecenia.

                    Komentarz


                    • #11
                      O proszę, bardzo fajny pomysł Ale generalnie co do znalezienia odpowiedniego stomatologa to nie jest to łatwe zadanie, przeważnie trzeba przejść się po paru dentystach w waszej okolicy. No chyba że ktoś wam poleci i tam w pierwszej kolejności się udacie. Ja szukam kogoś w Łodzi, głównie dla moich dzieci, ja to żadnych problemów z zębami nigdy nie miałam. Znajoma polecała mi gabinet Zajmują się tam także stomatologią
                      Ostatnio edytowany przez Gretta; 19.10.2018, 16:43.

                      Komentarz


                      • #12
                        A ja bardzo polecam gabinet stomatologiczny i panią doktor Aleksandrę Szantyr. Miałam przyjemność znaleźć się w jej gabinecie już wiele razy, Ostatnim razem zabrałam do niej córkę. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu i wiedzy pani doktor. Atmosfera panująca w gabinecie jest przyjazna i pomaga się rozluźnić. Jestem również bardzo zadowolona z efektów leczenia, które zostało wykonane bardzo solidnie.

                        Komentarz


                        • #13
                          czesc

                          Komentarz


                          • #14
                            moim zdaniem leczenie na nfz to na pewno nie w przypadku dentystów. Jeśli chodzi o zeby to nie ma czasu na czekanie po kilka tygodni na termin :/ mowie z doświadczenia bo przez dlugi czas probowalam się leczyc w ten sposób i zrezygnowalam. Najwazniejsze to znalezc dobry gabinet a nie chodzic za każdym razem do innego lekarza a na nfz to zwykle tak wygląda. Chodze teraz do Scandinavian Clinic i na pewno mogę polecić pania Elżbiete Adamczyk, najlepsza dentystka na jaka mogłam trafic, cierpliwa, dokladna, z dużym doświadczeniem, a ceny jak na Krakow naprawdę przyzwoite

                            Komentarz


                            • #15
                              Widzę w tym wątku bardzo dużo postów. Dlatego pytam czy ktoś z was zna firmę ?Jeśli tak to proszę o opinie.
                              Ostatnio edytowany przez dariusz332; 06.11.2018, 12:09.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X