Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

licówki porcelanowe w Katowicach, Sosnowcu lub okolicach

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • licówki porcelanowe w Katowicach, Sosnowcu lub okolicach

    Dzień dobry,

    bardzo proszę o polecenie dobrego i sprawdzonego gabinetu, w którym wykonuje się licówki porcelanowe.

    Z góry dziękuję.

  • #2
    Mogę polecić gabinet do wszystkich spraw związanych z zębami. Dentysta bytom zajmie się uzębieniem profesjonalnie i kompleksowo

    Komentarz


    • #3
      Moja siostra robiła w klinice jednego z lepszych stomatologów w kraju i była naprawdę bardzo zadowolona z efektów. Myślę, że robią tam i licówki, ale zawsze warto zadzwonić i dokładnie wypytać. Powodzenia!

      Komentarz


      • #4
        Mogę polecić Klinikę Implantologii i Stomatologii Estetycznej Romana Borczyka. Zakładałem tam sobie licówki i jestem zadowolony z wyników. Dołączam link jakby ktoś był zainteresowany

        Komentarz


        • #5
          Czy ktoś z was wie cokolwiek na temat tego miejsca - ? Moja serdeczna koleżanka szukała opinii w Internecie i były pozytywne, ale w jej imieniu chcę się zapytać jeszcze tutaj.

          Komentarz


          • #6
            Nie wiem czy inne miasto też Cię interesuje ale do Chorzowa masz blisko więc polecę Ci dentystę, u którego leczy się cała moja rodzina. Siostra robiła właśnie licówki i jest mega zadowolona. z bardzo dobrym podejściem i widać, że lubi to co robi i zna się na tym. I cenowo też w miarę ok.

            Nie wiem czy znasz się na Chorzowie ale podam ci kontakt to sobie zobaczysz mapke :

            Komentarz


            • #7
              A, czy możecie pokazać jak wyszły te licówki robione w gabinetach w Katowicach, czy Sosnowcu? Mnie by to najbardziej przekonało.

              Komentarz


              • #8
                Jak chcesz zobaczyć jak wyglądają zrobione licówki na różnych zębach, często z poważnymi ubytkami, to zajrzyj na stronę dr Marzanny Daneckiej z Sosnowca . Ona przedstawia wiele przykładów pięknych licówek zrobionych prawie z niczego.

                Komentarz


                • #9
                  Kiedyś tam chodziłem. Rzeczywiście świetnie jest

                  Komentarz


                  • #10
                    Licówki Katowice

                    Ja licówki robiłam w Astra Dent w Katowicach , najpierw leczenie, potem estetyka, ale super wspołpracujący zespol i wybitni specjaliści i od leczenia i od spraw estetcznych

                    Komentarz


                    • #11
                      Jeżeli możesz to najlepiej podjedź sobie do Częstochowy, Centrum Medor przy Waszyngtona sprawdź sobie kontakt na ich stronie

                      Komentarz


                      • #12
                        Licówki

                        Także w Częstochowie znajduje się Alfadent - bardzo dobra klinika stomatologii. Robią też licówki porcelanowe:

                        Komentarz


                        • #13
                          Ja Ci mogę polecić gabinet stomatologiczny . Moim zdaniem to najlepszy - na tym obszarze lepszego nie znajdziesz. Chodziłem już do wielu specjalistów i żaden gabinet nie wywarł na mnie tak dobrego wrażenia jak ww. gabinet. Poza tym świetna atmosfera, oprócz tego, że pracują tam lekarze poważnie traktujący swoją pracę to są również ludźmi, a wiele gabinetów o tym po prostu zapomina, chłodno przyjmując pacjenta i chłodno żegnając, traktując zabieg stomatologiczny jak karę.
                          Ostatnio edytowany przez rafalmikolajczyk; 07.11.2016, 15:14.

                          Komentarz


                          • #14
                            Gorąco polecam - Atria
                            Parę razy byłam, też z polecenia, jestem zadowolona.

                            Komentarz


                            • #15
                              Bez dwóch zdań polecam alfadent z Częstochowy, jedni z najlepszych!

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X