Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

licówki porcelanowe w Katowicach, Sosnowcu lub okolicach

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • singnoral
    odpowiedział(a)
    W Bytomiu masz bardzo fajną Panią stomatolog, która zrobi Ci licówki: .

    Zostaw komentarz:


  • Dominika22
    odpowiedział(a)
    Jeśli chodzi o licówki to zapraszamy do w Chorzowie!

    Zostaw komentarz:


  • kamilam1231
    odpowiedział(a)
    ja też polecam atrię, ale chodzę w siemianowicach naprawdę profesjonalnie, moja mama też bardzo zadowolona

    Zostaw komentarz:


  • bennesko
    odpowiedział(a)
    No chyba jest to najlepszy dentysta w Katowicach. Warto się do niego wybrać.
    _________________
    Ostatnio edytowany przez bennesko; 16.11.2016, 14:04.

    Zostaw komentarz:


  • dlastopy
    odpowiedział(a)
    Bez dwóch zdań polecam alfadent z Częstochowy, jedni z najlepszych!

    Zostaw komentarz:


  • Stokrotka09
    odpowiedział(a)
    Gorąco polecam - Atria
    Parę razy byłam, też z polecenia, jestem zadowolona.

    Zostaw komentarz:


  • rafalmikolajczyk
    odpowiedział(a)
    Ja Ci mogę polecić gabinet stomatologiczny . Moim zdaniem to najlepszy - na tym obszarze lepszego nie znajdziesz. Chodziłem już do wielu specjalistów i żaden gabinet nie wywarł na mnie tak dobrego wrażenia jak ww. gabinet. Poza tym świetna atmosfera, oprócz tego, że pracują tam lekarze poważnie traktujący swoją pracę to są również ludźmi, a wiele gabinetów o tym po prostu zapomina, chłodno przyjmując pacjenta i chłodno żegnając, traktując zabieg stomatologiczny jak karę.
    Ostatnio edytowany przez rafalmikolajczyk; 07.11.2016, 14:14.

    Zostaw komentarz:


  • magda88
    odpowiedział(a)
    Licówki

    Także w Częstochowie znajduje się Alfadent - bardzo dobra klinika stomatologii. Robią też licówki porcelanowe:

    Zostaw komentarz:


  • j.zarebska
    odpowiedział(a)
    Jeżeli możesz to najlepiej podjedź sobie do Częstochowy, Centrum Medor przy Waszyngtona sprawdź sobie kontakt na ich stronie

    Zostaw komentarz:


  • Jolantaa
    odpowiedział(a)
    Licówki Katowice

    Ja licówki robiłam w Astra Dent w Katowicach , najpierw leczenie, potem estetyka, ale super wspołpracujący zespol i wybitni specjaliści i od leczenia i od spraw estetcznych

    Zostaw komentarz:


  • Samip
    odpowiedział(a)
    Kiedyś tam chodziłem. Rzeczywiście świetnie jest

    Zostaw komentarz:


  • Hesia
    odpowiedział(a)
    Jak chcesz zobaczyć jak wyglądają zrobione licówki na różnych zębach, często z poważnymi ubytkami, to zajrzyj na stronę dr Marzanny Daneckiej z Sosnowca . Ona przedstawia wiele przykładów pięknych licówek zrobionych prawie z niczego.

    Zostaw komentarz:


  • Basiencja
    odpowiedział(a)
    A, czy możecie pokazać jak wyszły te licówki robione w gabinetach w Katowicach, czy Sosnowcu? Mnie by to najbardziej przekonało.

    Zostaw komentarz:


  • dental
    odpowiedział(a)
    Nie wiem czy inne miasto też Cię interesuje ale do Chorzowa masz blisko więc polecę Ci dentystę, u którego leczy się cała moja rodzina. Siostra robiła właśnie licówki i jest mega zadowolona. z bardzo dobrym podejściem i widać, że lubi to co robi i zna się na tym. I cenowo też w miarę ok.

    Nie wiem czy znasz się na Chorzowie ale podam ci kontakt to sobie zobaczysz mapke :

    Zostaw komentarz:


  • joanna41
    odpowiedział(a)
    Czy ktoś z was wie cokolwiek na temat tego miejsca - ? Moja serdeczna koleżanka szukała opinii w Internecie i były pozytywne, ale w jej imieniu chcę się zapytać jeszcze tutaj.

    Zostaw komentarz:

Pracuję...
X