Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

dobry dentysta kraków

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Świetnie, dzięki

    Komentarz


    • #17
      Addent Kraków i Andrychów

      Cześć! Zapraszamy do nas. Mamy oddziały w Andrychowie - i Krakowie . Jak macie jakieś pytania możecie zadawać przez formularz na naszych stronach, albo tutaj

      Komentarz


      • #18
        stomatologia

        z dentystów , gabinetów własciweie stomatologicznych , bardzo polecam stomatologie cichoń . Miałam tutaj usuwaną ósemkę juz jakiś czas temu .Był calkowicie zatrzymana . Zabieg został wykoany w znieczuleniu miejscowym > Wszystko ładnie się zagoiło dzisiaj akurat ide tam leczyć ząb zachowawczo .

        Komentarz


        • #19
          był ktoś

          A był ktoś w

          Komentarz


          • #20
            Polecam , tani i sprawdzony. Dobra oferta i wygodne położenie.

            Komentarz


            • #21
              albo

              Komentarz


              • #22
                [QUOTE=jgrodzka;12116]albo

                Komentarz


                • #23
                  Polecam stomatologa Pana Marcina Spłuszkę (Dental Pasja).

                  Komentarz


                  • #24
                    ja polecam

                    Komentarz


                    • #25
                      Od niedawna na Sprzedajemy.pl jest kategoria Usługi. Znajdziecie dzięki niej specjalistów ze swojej okolicy. Zerknijcie na stronę: i sprawdźcie! Może w końcu natraficie na tego idealnego?

                      Komentarz


                      • #26
                        Dental Park

                        Hej, osobiście leczę zęby u Pana Sumary () i jestem bardzo zadowolony zarówno z pracy samego doktora, jak i całej obsługi. Ostatnio robiłem tam też wybielanie i jestem bardoz zadowolony z efektów, więc jeśli szukasz swojego dentysty to polecam wizytę właśnie w Dental Park.

                        Komentarz


                        • #27
                          Ja unikam dentystow, bo sie ich zwyczajnie boje. Jak juz bardzo musze to chodze do gabinetu Miazga na ul. Przykopy. Sa dobrzy i bardzo profesjonalnie podchodza nawet do tak strachliwej osoby jak ja Mysle, ze najlepiej o nich swiadczy fakt, ze jak boli to zawsze wracam do nich

                          Komentarz


                          • #28
                            Też bałem się dentystów, przede wszystkim zawdzięczam to dentystom-sadystom, do których rodzicie zabierali mnie w dzieciństwie. Z tego powodu przez dłuższy czas zaniedbywałem kwestię uzębienia i dorobiłem się dziur wielkości kraterów po uderzeniu meteorytu coś z tym musiałem w końcu zrobić, więc udałem się do dentysty. Na szczęście dobrze trafiłem i to za pierwszym razem, dlatego wszystkim tym, którzy się boją serdecznie polecam Dental Park (dentalpark-krakow.pl) i praktykującego tam doktora Jacka Sumarę. Jest to człowiek bardzo profesjonalny, konkretny, a przy tym ma naprawdę nieprzeciętną wiedzę. Uratował moje zęby i to bezboleśnie. Już się nie boję, co jest także, muszę przyznać, zasługa bardzo miłej i empatycznej załogi Dental Parku.

                            Komentarz


                            • #29
                              Ja na szcęście nigdyy nie miałam styczności z dentystą-sadystą. Zawsze trafiałam na tych dobrych

                              Komentarz


                              • #30
                                Chodzę do kliniki na Walerego Sławka i uważam że tam przyjmuje nie jeden bardzo dobry . Mają bardzo profesjonalne podejście i jeszcze nie zdarzyło mi się na nich narzekać. No i na swojej stronie mają cennik więc mozna się przygotować do wizyty i na fotelu nie ma zaskoczenia.

                                Komentarz

                                Pracuję...
                                X