Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

dobry dentysta kraków

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • dobry dentysta kraków

    Dzień dobry,

    czy znacie jakiegoś stomatologa w miarę taniego, ale dobrego?

  • #2
    Polecam Cichoń Stomatologia

    Polecam , dr Bartosz Cichoń

    Komentarz


    • #3
      AW: Bildverwaltung auf Tablet mit Windows Explorer

      czy znacie jakiegoś stomatologa w miarę taniego, ale dobrego?

      ______________________________________
      We are the pioneers in providing toefl and with 100% exam pass Download our latest passguidegmat and ccna or pass real exam
      Ostatnio edytowany przez sanamgulzar; 16.02.2015, 08:34.

      Komentarz


      • #4
        Moim zdaniem nie powinniście patrzyć sie jedynie na to czy stomatolog jest tani. Nie w tym sens. Warto jest wybrać profesjonalne miejsce gdzie będziecie pewni opieki. Będziecie wiedzieli,że odpowiednio zadbają o Wasze zęby.
        Sama od jakiegoś czasu jestem stałą pacjentką tej kliniki stomatologicznej na Miłkowskiego: - na chwilę obecną najlepsza stomatologia zachowawcza w Krakowie. Trafiłam do nich prosto z długiego pobytu za granicą. Doprowadzili moje zęby do porządku.

        Komentarz


        • #5
          Stomatologia Cichoń - Polecam

          Ja osobiście razem z mężem chodzimy do Stomatologii Chichoń i bardzo jesteśmy zadowoleni. Są tam naprawdę profesjonalni fachowcy.

          Komentarz


          • #6
            "Zdrowy Ząb" lub ew. Zdanowski

            Komentarz


            • #7
              A sprawdzaliście może czy ten by wam nie odpowiadał? ja jestem zadowolona, bardzo przyjemne miejsce dla pacjentów

              Komentarz


              • #8
                Ja chodzę do Centrum Stomatologii Estetycznej i Implantologii Cichoń i jestem bardzo zadowolona. Podoba mi się ich podejście, zgoła inne od moich poprzednich dentystów. Nie śpieszy im się robią dokładnie i porządnie tak ze nie trzeba będzie poprawiać.

                Komentarz


                • #9
                  Bardzo przydatne informację, ale mam nadzieję, że nie będę musiała z nich korzystać

                  Komentarz


                  • #10
                    Każdemu kto szuka dentysty w Krakowie polecam . Kiedy wybiłam zęba grając w koszykówkę uratowali mnie i mój uśmiech, a poza tym są bardzo sympatyczni, więc polecam ich żeby mieć taki uśmiech

                    Komentarz


                    • #11
                      Witam Państwa. Pokruszył mi się ostatnio ząb :/ Moja lokalizacja to Kraków gabinet dentystyczny w którym się leczyłem jednak nie ma już terminów w najbliższym czasie. Proszę doradźcie coś... Korzystał ktoś z usług ?

                      Komentarz


                      • #12
                        A w Galerii Uśmiechu () z was ktoś był? Czytałam dużo opinii dobrych na ZL, ale chętnie posłucham i waszego zdania

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez olan Zobacz posta
                          A w Galerii Uśmiechu () z was ktoś był? Czytałam dużo opinii dobrych na ZL, ale chętnie posłucham i waszego zdania
                          Polecam byłem i jestem zadowolony. Profesjonalna obsługa

                          __________________________________________________ _________

                          Komentarz


                          • #14
                            Ja mieszkam w Tarnowie, ale do dentysty zamiast do Krakowa, jeżdżę zawsze do Rzeszowa. Zawsze kiedy mam jakiś problem z zębami to odwiedzam Laboratorium Pięknego Uśmiechu
                            Najlepszy gabinet w jakim kiedykolwiek byłam. Obsługa bardzo sympatyczna, zawsze wychodzę stamtąd uśmiechnięta i zadowolona. Jakość usług również na najwyższym poziomie.
                            Ostatnio edytowany przez Kamila112; 09.05.2016, 15:57.

                            Komentarz


                            • #15
                              dentysta

                              Jeśli komuś nie odpowiada Kraków, to może Bielsko? Ktoś tutaj pytał o taniego dentystę. Jeśli przypadek nie jest ostry, nie wymaga natychmiastowej wizyty, najlepiej skorzystać z darmowego leczenia na NFZ - . Natomiast jeśli chcemy być pewni prawidłowego leczenia lub chociażby dla estetyki wstawić implanty Bielsko - dobrze jest wybrać specjalistyczną klinikę stomatologiczną. Jedną z nich to Rodentica w Bielsko Białej. Dla zainteresowanych - można przejrzeć cennik usług. Wykwalifikowany personel używa tam najnowocześniejszych urządzeń oraz najnowszych metod leczenia, tak więc można być pewnym pozytywnych efektów.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X