Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dentysta Olsztyn

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dentysta Olsztyn

    Czy ktoś korzystał może z usług Dentystów z gabinetu stomatologicznego B.R. Pacześniak? Będę wdzięczna za opinie użytkowników. Planuję implant zęba i narazie jestem zdecydowana na ten gabinet.

    Z góry dziękuję

  • #2
    Niestety nie korzystałem z usług tego gabinetu. Ale tutaj jest dobry więc zapraszam do skorzystania z jego usług.

    Komentarz


    • #3
      Tak, ortodonta jest dobry


      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez Kalina Olsztyn Zobacz posta
        Czy ktoś korzystał może z usług Dentystów z gabinetu stomatologicznego B.R. Pacześniak? Będę wdzięczna za opinie użytkowników. Planuję implant zęba i narazie jestem zdecydowana na ten gabinet.

        Z góry dziękuję
        Ze swojej strony mogę polecić Gabinet RojekDental. Zakładałam u dr Rojka licówki na jedynkę, dwójkę i trójkę. Z tego co się orientuję to resztę usług mają również na dobrym poziomie. Cenowo są okej, ale na pewno są tańsze gabinety, chociaż jak wiadomo za jakość trzeba zapłacić

        Komentarz


        • #5
          implant

          Ja również byłem w gabinecie dra Rojka w Olsztynie. Miałem zakładany implant za górną lewą 6. Pełen wypas, fachowe podejście do pacjenta. Jestem zadowolony, że poddałem się zabiegowi, ząb wygląda jak mój własny, Polecam Rojek Dental.

          Komentarz


          • #6
            Ja natomiast ostatnio leczyłem zęby w gabinecie i uważam, że jest to jedno z najlepszych takich miejsc w Olsztynie.

            Komentarz

            Pracuję...
            X