Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Stomatolodzy Warszawa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Stomatolodzy Warszawa

    Nie wiem czy ktoś szuka dobrego gabinetu w Warszawie. Ale jeśli tak to serdecznie polecam Klinike Artodonto na Stawki.
    Są tam naprawde wspaniali lekarze. Moja cała rodzina się tam leczy.
    Dzieciak chodzi do wspaniałego lekarza dziecięcego Damiana Niemczyka. Ten Pan doktor tak umie przemówić do dziecka, ze samo chetnie chodzi na wizyty, siada na fotel i otwiera buzię.
    Pani Krystyna Mancewicz zrobiła mi piękne licówki na jedynkach i dwójkach na górze. W końcu moj uśmiech jakoś wygląda.
    A mąż miał usuwane ósemki u dr Magdaleny Przybysz. Tak szybkie i sprawne pozbycie się zebów, ze nie mogłam w to uwierzyc.

    POLECAM ARTODONTO!!!

  • #2
    Witam.Ja też mogłabym polecić wszystkim bardzo dobrą klinikę stomatologiczną w Warszawie.Trafiłam do niej z polecenia przyjaciółki i jestem zachwycona profesjonalizmem jaki mają do zaoferowania.Bardzo dobrze się u mich czuję choć do tej pory dentysty bałam się jak ognia.Wyleczyłam sobie wszystkie zeby a ostatnio zdecydowałam się na wybielanie.Całość zabiegu trwa około 2 godzin i teraz mam śnieżnobiałe ząbki. Polecam tą klinikę.Napewno bedziecie zadowoleni tak jak ja.

    Komentarz


    • #3
      Ja tam miałem robiony implant , pisałem o tym w innym temacie. Polecam również Dental Excellence z Warszawy .

      Komentarz


      • #4
        dołączam się do tych poleceń,warto się do nich wybrać.

        Komentarz


        • #5
          Dzięki, akurat jestem na etapie poszukiwania.



          __________________________

          Komentarz


          • #6
            Ja polecam podwarszawską klinikę leczę się tam już od kilku lat i jestem zadowolony, jakość usług świetna, szeroki zakres wykonywanych zabiegów i dodatkowo wszystko na miejscu, w miłej atmosferze i komfortowych warunkach. Nie można chcieć więcej
            Ostatnio edytowany przez paniczny_strach; 27.02.2013, 13:56.

            Komentarz


            • #7
              Ja z własnego doświadczenia polecam klinikę Dental-Design (nie ma ona siedziby w samej Warszawie, ale w bliskich okolicach, zaledwie 19 minut z centrum kolejką WDK). Ogólnie z zębami walczę już od 2 lat, odwiedzałem wiele gabinetów stomatologicznych, klinik, no ale jakoś do końca ich wyleczyć nie mogłem. Zaczęło się od leczenia kanałowego, a skończyło się na zabiegu chirurgicznym. W każdym razie klinka ta jest naprawdę porządna. Posiadają wszelkie potrzebne sprzęty i to te najnowszej generacji. Ogólnie wszystko tam działa na tip top. Możesz zerknąć na ich stronę i samemu się zapoznać. Ja jednak ze swojej strony serdecznie polecam.

              Komentarz


              • #8
                ja polecam klinikę dentis - również rewelacyjna klinika. uratowali moje zęby...które inni lekarze chcieli usuwać.. polecam

                Komentarz


                • #9
                  w Dormedzie pod Warszawą uzyskacie specjalistyczną i kompleksową opiekę stomatologiczną. leczę tam zęby regularnie, wybielałem je też tam, dojazd wcale nie jest kłopotliwy, można dojechać wkd-ką.

                  Komentarz


                  • #10
                    ja właśnie przymierzam się do założenia implantu w czy ktoś zakładał i mógłby się podzielić doświadczeniami?

                    Komentarz


                    • #11
                      no cóż, implant to akurat jedna z niewielu rzeczy, których u nich nie robiłem :P ale w tym temacie, też czytałem sporo pozytywnych opinii, poza tym Dormed dysponuje własną pracownią protetyczną, co znacznie usprawnia i ułatwia cały proces

                      Komentarz


                      • #12
                        Zamieszczone przez mobi Zobacz posta
                        no cóż, implant to akurat jedna z niewielu rzeczy, których u nich nie robiłem :P ale w tym temacie, też czytałem sporo pozytywnych opinii, poza tym Dormed dysponuje własną pracownią protetyczną, co znacznie usprawnia i ułatwia cały proces
                        super, dziękuję za opinię słyszałem, że implanty są tam świetne, a przede wszystkim szybko robione i bardzo dokładne, ale w przystępnych cenach. Ktoś jeszcze się wypowie?

                        Komentarz


                        • #13
                          Zamieszczone przez paniczny_strach Zobacz posta
                          super, dziękuję za opinię słyszałem, że implanty są tam świetne, a przede wszystkim szybko robione i bardzo dokładne, ale w przystępnych cenach. Ktoś jeszcze się wypowie?
                          Ja mam implant zrobiony przez mmdent (grochowska 56 w Wawie). Długo się namyślałem - kilkoro znajomych miało nieciekawe przeżycia podczas zakładania impantów w Wawie.
                          Wiem jedno. Trzeba brać rozwiązania z górnej półki.... a nie kierować się wyłącznie ceną. Implant ma być na lata. Ja zdecydowałem się na Branemark i nie żałuję. Sporo znajomych ich przetestowało.

                          Info macie na ich stronie:

                          polecam,
                          Motorissmo

                          Ps. dzieciaki też tam leczę - dobra oferta dla rodzin.

                          Komentarz


                          • #14
                            Ja miałam to szczęście, że praktycznie każdy dentysta do którego trafiałam znał się na rzeczy tak więc z każdego jestem bardzo zadowolona
                            ___________________
                            Najlepszej jakości w sieci

                            Komentarz


                            • #15
                              Bazując na własnych doświadczeniach polecić mogę gabinet , który znajduje się na Ochocie. Leczy się tam niemal cała moja rodzina.

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X