Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Stomatolodzy Warszawa

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• ŁukaszEK
    odpowiedział(a)
    A ja mogę wam polecić dr Królik, przyjmuje. w gabinecie na Głębockiej w Warszawie. Każdemu życze tak miłej i profesjonalnej Pani doktor

Zostaw komentarz:

• Walker33
    odpowiedział(a)
    Informacje, które są na stronie mają znaczenie, ale nie można powiedzieć, że są najważniejsze. Najważniejsze są opinie klientów. Co za tym idzie, powiedz coś więcej na temat swoich wrażeń.

Zostaw komentarz:

• MarchewW
    odpowiedział(a)
    Dental Gallery - ja się u nich leczę i jestem zadowolona. Na tej stronie możecie sobie więcej na ich temat poczytać. Znajdziecie tam dokładny adres, cennik itd.

Zostaw komentarz:

• Tamlech29
    odpowiedział(a)
    Dobry lekarz

Ja trafiłem ostatnio na naprawdę fajnego specjalistę od zębów dr. Marka Dobosza. Odkąd do nie go chodzę nie stresuję się już tak przed pójściem do dentysty. Przyjmuje w klinice Bonelli Dental.

Zostaw komentarz:

• midel
    odpowiedział(a)
    re

Tomasz Falkowski, chodzi o niego - Przede wszystkim normalne podejście do pacjenta, nowoczesny gabinet, łatwo można się dogadać. Miałem już taką sytuację, że dentystka po zatruciu zęba i leczeniu kanałowym wmawiała mi, że mnie na pewno nie boli, tylko mi się tak wydaje, całe kanałowe robiła bez znieczulenia. W końcu wiem, że leczenie zębów nie musi boleć.

Zostaw komentarz:

• master
    odpowiedział(a)
    Stomatolodzy z Wawy wykonujący implant

Stomatolodzy z Warszawy
    Ostatnio edytowany przez master; 06.08.2014, 13:59.

Zostaw komentarz:

• Aluska1
    odpowiedział(a)
    Ja tak, jak koledzy wcześniej leczyłam się w klinice Dental-Design Jaworka w Pruszkowie. Ta klinika jest naprawdę fajna, leczyłam u nich zęby kanałowo i nic nie bolało. A to dzięki nowej metodzie znieczulenia - gaz rozweselający, naprawdę polecam, bo to fajna sprawa!

Zostaw komentarz:

• maslospa
    odpowiedział(a)
    Po raz kolejny upewniam się w profesjonalizmie gabinetu Jarzębiny - polecam serdecznie zajrzeć na stronę , aby spisać numer i umówić się na wizytę Ja sobie bardzo chwalę, zwłaszcza po ostatnim leczeniu kanałowym, profeska! idealne wypełnienie - w końcu...

Zostaw komentarz:

• MarchewW
    odpowiedział(a)
    cc

Ja mogę Ci polecić stomatologa z okolic Warszawy, a konkretnie z Pruszkowa, ale z dojazdem nie ma problemu. Z centrum Warszawy można tam dojechać można kolejką WKD w zaledwie 19 minut. Jakiś czas temu leczyłam się u nich i naprawdę polecam. Klinika nazywa się Dental-Design Jaworska. Posiadają najnowszej generacji sprzęt, pracują u nich sami najlepsi lekarze. Ogólnie bardzo wysoki poziom. Ceny też niestety nie są najmniejsze, ale jeżeli chcesz mnie raz, a porządnie wyleczone zęby, to naprawdę warto się do nich udać. No i plusem jest również fakt, że wszyscy tamtejsi lekarze i higienistki pracują w lupach stomatologicznych. Pozwala to na prace w powiększeniu, co znacznie większa skuteczność leczenia.

Zostaw komentarz:

• mnuwak
    odpowiedział(a)
    Ja polecam dla każdego kto ma problem wstawienie implantu są rewelacyjne, zabieg nie należy do najprzyjemniejszych ale później jest tylko lepiej

Zostaw komentarz:

• maslospa
    odpowiedział(a)
    Na Ursynowie to os. Jarzębiny np. Ja tam chodziłam jak mieszkałam w okolicy - . Ja kiedyś miałam taką sytuację w obcym mieście co gorsza, jak Cię boli to nie patrzysz na terminy tylko idziesz do gabinetu - dentysta zawsze Cię przyjmie między pacjentami choćby na chwilę. Po co się męczyć? Zwłaszcza że terminy w Wawie bywają oblegane...

Zostaw komentarz:

• krystek
    odpowiedział(a)
    Halo, Halo! URSYNÓW - dentysta poszukiwany, od dwóch dni dzwonię i nigdzie nie mogę się umówić... Jeszcze tydzień pochodzę i chyba mi głowa pęknie.

Zostaw komentarz:

• Basiencja
    odpowiedział(a)
    Technologia XXI wieku

Bardzo ucieszyłam się kiedy w gabinecie na warszawskim Mokotowie zaoferowano mi leczenie z wykorzystaniem trójwymiarowego obrazu dającego możliwość bardzo dokładnego oczyszczenia zęba przed zaplombowaniem. Będę miała dużo trwalsze plomby, niż te, które po kilku latach wymieniam.

Zostaw komentarz:

• seweryn019
    odpowiedział(a)
    A ja mogę Ci polecić Dental Clinic. Fachowa i szybka obsługa. Jestem zadowolony. A kontakt masz na

Zostaw komentarz:

• brzoskwinia
    odpowiedział(a)
    Bazując na własnych doświadczeniach polecić mogę gabinet , który znajduje się na Ochocie. Leczy się tam niemal cała moja rodzina.

Zostaw komentarz:

Pracuję...
X