Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Stomatolodzy Warszawa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    A ja mogę Ci polecić Dental Clinic. Fachowa i szybka obsługa. Jestem zadowolony. A kontakt masz na

    Komentarz


    • #17
      Technologia XXI wieku

      Bardzo ucieszyłam się kiedy w gabinecie na warszawskim Mokotowie zaoferowano mi leczenie z wykorzystaniem trójwymiarowego obrazu dającego możliwość bardzo dokładnego oczyszczenia zęba przed zaplombowaniem. Będę miała dużo trwalsze plomby, niż te, które po kilku latach wymieniam.

      Komentarz


      • #18
        Halo, Halo! URSYNÓW - dentysta poszukiwany, od dwóch dni dzwonię i nigdzie nie mogę się umówić... Jeszcze tydzień pochodzę i chyba mi głowa pęknie.

        Komentarz


        • #19
          Na Ursynowie to os. Jarzębiny np. Ja tam chodziłam jak mieszkałam w okolicy - . Ja kiedyś miałam taką sytuację w obcym mieście co gorsza, jak Cię boli to nie patrzysz na terminy tylko idziesz do gabinetu - dentysta zawsze Cię przyjmie między pacjentami choćby na chwilę. Po co się męczyć? Zwłaszcza że terminy w Wawie bywają oblegane...

          Komentarz


          • #20
            Ja polecam dla każdego kto ma problem wstawienie implantu są rewelacyjne, zabieg nie należy do najprzyjemniejszych ale później jest tylko lepiej

            Komentarz


            • #21
              cc

              Ja mogę Ci polecić stomatologa z okolic Warszawy, a konkretnie z Pruszkowa, ale z dojazdem nie ma problemu. Z centrum Warszawy można tam dojechać można kolejką WKD w zaledwie 19 minut. Jakiś czas temu leczyłam się u nich i naprawdę polecam. Klinika nazywa się Dental-Design Jaworska. Posiadają najnowszej generacji sprzęt, pracują u nich sami najlepsi lekarze. Ogólnie bardzo wysoki poziom. Ceny też niestety nie są najmniejsze, ale jeżeli chcesz mnie raz, a porządnie wyleczone zęby, to naprawdę warto się do nich udać. No i plusem jest również fakt, że wszyscy tamtejsi lekarze i higienistki pracują w lupach stomatologicznych. Pozwala to na prace w powiększeniu, co znacznie większa skuteczność leczenia.

              Komentarz


              • #22
                Po raz kolejny upewniam się w profesjonalizmie gabinetu Jarzębiny - polecam serdecznie zajrzeć na stronę , aby spisać numer i umówić się na wizytę Ja sobie bardzo chwalę, zwłaszcza po ostatnim leczeniu kanałowym, profeska! idealne wypełnienie - w końcu...

                Komentarz


                • #23
                  Ja tak, jak koledzy wcześniej leczyłam się w klinice Dental-Design Jaworka w Pruszkowie. Ta klinika jest naprawdę fajna, leczyłam u nich zęby kanałowo i nic nie bolało. A to dzięki nowej metodzie znieczulenia - gaz rozweselający, naprawdę polecam, bo to fajna sprawa!

                  Komentarz


                  • #24
                    Stomatolodzy z Wawy wykonujący implant

                    Stomatolodzy z Warszawy
                    Ostatnio edytowany przez master; 06.08.2014, 13:59.

                    Komentarz


                    • #25
                      re

                      Tomasz Falkowski, chodzi o niego - Przede wszystkim normalne podejście do pacjenta, nowoczesny gabinet, łatwo można się dogadać. Miałem już taką sytuację, że dentystka po zatruciu zęba i leczeniu kanałowym wmawiała mi, że mnie na pewno nie boli, tylko mi się tak wydaje, całe kanałowe robiła bez znieczulenia. W końcu wiem, że leczenie zębów nie musi boleć.

                      Komentarz


                      • #26
                        Dobry lekarz

                        Ja trafiłem ostatnio na naprawdę fajnego specjalistę od zębów dr. Marka Dobosza. Odkąd do nie go chodzę nie stresuję się już tak przed pójściem do dentysty. Przyjmuje w klinice Bonelli Dental.

                        Komentarz


                        • #27
                          Dental Gallery - ja się u nich leczę i jestem zadowolona. Na tej stronie możecie sobie więcej na ich temat poczytać. Znajdziecie tam dokładny adres, cennik itd.

                          Komentarz


                          • #28
                            Informacje, które są na stronie mają znaczenie, ale nie można powiedzieć, że są najważniejsze. Najważniejsze są opinie klientów. Co za tym idzie, powiedz coś więcej na temat swoich wrażeń.

                            Komentarz


                            • #29
                              A ja mogę wam polecić dr Królik, przyjmuje. w gabinecie na Głębockiej w Warszawie. Każdemu życze tak miłej i profesjonalnej Pani doktor

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X