Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Dentysta Bydgoszcz

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Dentysta Bydgoszcz

    Witam,chcialam zapytac,czy znacie moze jakiegos dobrego dentyste w Bydgoszczy,ktory przyjmuje od reki.Jestem w 40 tygodniu ciazy,dzis rano pekl mi zab i zostal kawaleczek i korzen.Oblecialam trzy przychodnie,w dwoch w pt lekarz nie przyjmuje,a w trzeciej siedzialam godzine w kolejce,po czym pani poinformowala mnie ze spiluje mi ten kawalek ktory mnie kluje i jak nie urodze to mam przyjsc w poniedzialek to zobaczy co z tym zrobic,bo dzis ma jeszcze 2 pacjentow i idzie do domu

  • #2
    wow, szkoda, że jestem tu nowa bo bym Ci coś wcześniej podpowiedziała Ja chodzę - nawet w nagłych wypadkach - do Krainy Uśmiechu na ul.20 Stycznia 1920 Roku, a dokładnie do dra Filipa Janiaka, bardzo przyjemny lekarz.

    Oni tam ogólnie mają bardzo dobre i otwarte podejście do pacjentów, także i w nagłych przypadkach nie powinno być problemu

    Komentarz


    • #3
      dentysta przy ul.9 Dywizjonu Artylerii Konnej (w budynku szkoly) podobno jest niezły. tylko sporo sobie liczy za wizytę :P

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez mazaczek88 Zobacz posta
        wow, szkoda, że jestem tu nowa bo bym Ci coś wcześniej podpowiedziała Ja chodzę - nawet w nagłych wypadkach - do Krainy Uśmiechu na ul.20 Stycznia 1920 Roku, a dokładnie do dra Filipa Janiaka, bardzo przyjemny lekarz.

        Oni tam ogólnie mają bardzo dobre i otwarte podejście do pacjentów, także i w nagłych przypadkach nie powinno być problemu
        Również korzystam z jego usług i gorąco polecam

        Komentarz


        • #5
          dusigrosze ale fajne

          Komentarz


          • #6
            W takim wypadku idealnie sprawdzi się

            Komentarz


            • #7
              Mam dokładnie to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć...

              Komentarz


              • #8
                Ja polecam Panią Wiesie Prochownik na ul. Jagielońskiej koło żabki przyjmuje prywatnie, wspaniały lekarz i specjalista. Wyrywa zęby najlepiej! a ja mam kłopot z rwaniem ponieważ mam krzywe korzenie. tel: 606400871

                Komentarz


                • #9
                  Kogo jeszcze możecie polecić?

                  Komentarz


                  • #10
                    Nie z Bydgoszczy,a z Krakowa - . Super specjalista

                    Komentarz


                    • #11
                      Polecam Caldent z Grudziądza

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X