Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Odzież do gabinetu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Odzież do gabinetu

    Cześć. Niebawem zakładam swój prywatny gabinet dentystyczny i zastanawiam się właśnie nad kupnem jakiejś odzieży medycznej. Co polecalibyście kupić? Macie jakiś sprawdzony sklep z takim asortymentem?

  • #2
    Jesli będziesz potrzebowała zabezpieczyć swoje sprzęty np. podczas ich transportu to koniecznie zakup folię bąbelkową. Dzięki temu bedziesz miała pwność że nic się nie zbije. Możesz zamówić ja bezpośrednio u producenta dzięki czemu oszczędzisz pieniądze

    Komentarz


    • #3
      Witam!

      Polecam zestawy OMNIA Essential i Essential DUO. Są to sterylne pola operacyjne.


      Na 1 zakup mogę dać Pani rabat. Proszę o kontakt pod numerem 605-310-113

      Komentarz


      • #4
        do gabinetu

        u mnie dentystka jeżeli dziecko jest bardzo grzeczne daje taki ręczniczek to super sprawa

        Komentarz


        • #5
          Ja własnie zamówiłam na odzież medyczna dla lekarzy, ale w tym roku zadecydowaliśmy o tym, że rezygnujemy z fartuchów i stawiamy z zespołem na wygodę.

          Komentarz


          • #6
            Ja wszystko kupuje w sklepie Uniformshop i jestem zadowolona. Dużym plusem jest to, że jest to sklep online, bo nie mam czasu nigdzie chodzić i szukać ubrań. Mam np. taki fartuch - świetnie leży i ładnie, elegancko wygląda.

            Komentarz

            Pracuję...
            X