Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Odzież do gabinetu

Zwiń
X

• Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

• Kasia17_17
    odpowiedział(a)
    Ja wszystko kupuje w sklepie Uniformshop i jestem zadowolona. Dużym plusem jest to, że jest to sklep online, bo nie mam czasu nigdzie chodzić i szukać ubrań. Mam np. taki fartuch - świetnie leży i ładnie, elegancko wygląda.

Zostaw komentarz:

• Kasiaaa
    odpowiedział(a)
    Ja własnie zamówiłam na odzież medyczna dla lekarzy, ale w tym roku zadecydowaliśmy o tym, że rezygnujemy z fartuchów i stawiamy z zespołem na wygodę.

Zostaw komentarz:

• lustrawspomnien
    odpowiedział(a)
    do gabinetu

u mnie dentystka jeżeli dziecko jest bardzo grzeczne daje taki ręczniczek to super sprawa

Zostaw komentarz:

• akaminski
    odpowiedział(a)
    Witam!

Polecam zestawy OMNIA Essential i Essential DUO. Są to sterylne pola operacyjne.

Na 1 zakup mogę dać Pani rabat. Proszę o kontakt pod numerem 605-310-113

Zostaw komentarz:

• Małgorzata8
    odpowiedział(a)
    Jesli będziesz potrzebowała zabezpieczyć swoje sprzęty np. podczas ich transportu to koniecznie zakup folię bąbelkową. Dzięki temu bedziesz miała pwność że nic się nie zbije. Możesz zamówić ja bezpośrednio u producenta dzięki czemu oszczędzisz pieniądze

Zostaw komentarz:

• MarCinn
    rozpoczął temat Odzież do gabinetu

Odzież do gabinetu

Cześć. Niebawem zakładam swój prywatny gabinet dentystyczny i zastanawiam się właśnie nad kupnem jakiejś odzieży medycznej. Co polecalibyście kupić? Macie jakiś sprawdzony sklep z takim asortymentem?
Pracuję...
X