Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Projekt gabinetu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Projekt gabinetu

    Zapraszam Osoby planujące otworzyć gabinet lub gabinety stomatologiczne do współpracy. Prowadzę małą pracownię specjalizującą się w projektowaniu gabinetów. Projekty kompleksowe - wszystkie branże, uzgodnienia. W razie potrzeby mamy sprawdzonych wykonawców. Działamy w Warszawie i okolicach. Zainteresowanych zapraszam do kontaktu Agnieszka Gradkowska [email]interio.te@gmail.com[/email] 501 096 997

  • #2
    Jeszcze dużo brakuje do otwarcia gabinetu. Jak będzie bliżej to zadzwonię.

    Komentarz


    • #3
      Własny gabinet, to bardzo duży wydatek. Profesjonalny sprzęt kosztuje podobnie wykończenie gabinetu odpowiednimi materiałami. Mogą to być np. higieniczne okładziny, bo są producenci takich rozwiązań dla branży medycznej np.

      Komentarz


      • #4
        No wydatek na bank będzie spory. Musisz się na to przygotować.

        Komentarz


        • #5
          Wiadomo, że wydatek będzie duży. Ale nie wolno się zniechęcać. Lepiej poszukać dłużej, analizować oferty i porównywać. Na przykład wiele sklepów internetowych oferuje co jakiś czas rabaty na sprzęt stomatologiczny albo ogólnie oferują swoje produktytaniej niż inne sklepy. Trochę więcej czasu poświęcić a napewno się znajdzie dobrą ofertę. W ten sposób odkryłem np. sklep stomatologiczny Koral Dental

          Komentarz


          • #6
            Chcę otworzyć swój własny, pierwszy gabinet. Chcę, aby w tym gabinecie panował minimalistyczny, nowoczesny styl. Co myślicie o tym, aby wykorzystać szklane ściany ? Czy jednak jest to zbyt drażliwy temat i lepiej postawić na coś klasycznego?

            Komentarz


            • #7
              ja projekt mojego gabinetu zleciłem mojej córce, która studiuje architekture a dokładnie aranżację wnętrz

              Komentarz


              • #8
                Mi bardzo podobają się te szklane ścianki Prawdopodobnie zdecydujemy się na ich montaż w mieszkaniu.

                Komentarz


                • #9
                  Z doświadczenia mogę powiedzieć, że warto zainwestować w odpowiednią wentylację. Dobrze zaprojektowana również poprawi komfort pacjentów podczas zabiegów.

                  Komentarz


                  • #10
                    nowy gabinet

                    Co myślicie o połączeniu gabinetu dentystycznego z gabinetem medycyny estetycznej? Obecnie coraz więcej ludzi korzysta z nowoczesnych metod usuwania blizn, rozstępów czy wybielania zębów, warto poszukać dobrego sprzętu w dobrych cenach np.

                    Komentarz


                    • #11
                      Jeśli myślicie nad wystrojem i funkcjonalnością gabinetu, to polecam wam zainstalować w poczekalni . Ze swojego doświadczenia wiem, że w zanczącym stopniu umila to czas pacjentom na oczekiwanie na zabieg. Zobaczcie sami

                      Komentarz


                      • #12
                        Dzięki za te wszystkie rady! Myślałam, że otwarcie własnego gabinetu medycznego, będzie znacznie łatwiejsze.. Powiedzcie mi jeszcze tylko, co z kwestią ubioru pracowników? Możecie polecić mi sprawdzone fartuchy? Mnie udało się znaleźć taką ofertę - znacie ten sklep?

                        Komentarz


                        • #13
                          Moim zdaniem taki projekt gabinetu powinien robić jakiś dobry specjalista.Samemu nigdy nie da się zrobić takiego projektu.

                          __________________________________________________ ______

                          Komentarz


                          • #14
                            uważam ,że będzie potrzeba pomoc jakiejś osoby ,która się tym trochę zajmuję i zapytać go co jest najbardziej potrzebne.

                            _____________________________________

                            Komentarz


                            • #15
                              najlepiej analizować oferty i poszukać takiej która ci najbardziej odpowiada.

                              ________________________________

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X