Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Sprzedam!! Przenośny aparat rentgenowski PORT-X II [NOWY] + Gratisy

Zwiń
X
 
 • Filtr
 • Czas
 • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

 • Sprzedam!! Przenośny aparat rentgenowski PORT-X II [NOWY] + Gratisy  Witam.
  Mam na sprzedaż przenośny aparat rentgenowski PORT-X II.
  Aparat jest nowy, nieużywany. Sprzęt posiada gwarancję.
  Obsługa aparatu jest bardzo prosta.
  Gratis 50 klisz samowywołujących oraz fartuch!!

  Poręczny i lekki aparat PORT X II jest w pełni mobilny i nie wymaga przytwierdzania do ściany ani dodatkowych konstrukcji jezdnych.
  Zaawansowana technologia i parametry aparatu gwarantują wysoką jakość zdjęć zarówno wykonywanych na sensorach cyfrowych, jak i kliszach (samowywołujących lub wymagających obróbki w ciemni półautomatycznej).
  Generator wysokiej częstotliwości umożliwia otrzymanie ostrych i czystych zdjęć już przy napięciu 60kV. Twardsze promieniowanie o wyższej przenikliwości zapewnia doskonałą ostrość obrazu, wysoki stopień rozpoznawania szczegółów i wyważony kontrast na całym obrazie.
  Bezprzewodowy aparat PORT X II zwiększa możliwości diagnostyczne w gabinecie stomatologicznym. Swobodny dostęp do pacjenta, szczególnie podczas zabiegów ułatwia i przyspiesza wykonanie zdjęć punktowych, dając pacjentowi pełen komfort. Aparat PORT X II doskonale sprawdza się zarówno w pojedynczych gabinetach, jak i w gabinetach wielostanowiskowych (przenośny).
  Prosta obsługa ułatwia pracę. Wszystkie parametry widoczne są na dużym, czytelnym wyświetlaczu LCD.

  Dla wygody użytkownika aparat wyposażony jest w system radiografii anatomicznej (APR) – dawki promieniowania programowane do danego rodzaju zęba dla dorosłego lub dziecka są zapamiętywane co ułatwia wykonywanie kolejnych zdjęć.

  Istnieje możliwość zdalnego wykonywania ekspozycji (przewodowy wyzwalacz ekspozycji w zestawie) oraz podłączenia aparatu na statywie (można wykorzystywać dowolny statyw przystosowany do wagi 2,6 kg).


  Czytelne i ostre zdjęcia przy bardzo krótkim czasie ekspozycji na promieniowanie (0,08 –0,75 s), ustawianym w zależności od wieku, rodzaju zęba oraz stosowanego sensora (błona RTG lub sensory cyfrowe). Z uwagi na bardzo małą dawkę promieniowania rozproszonego zdjęcia mogą być wykonywane również bezpośrednio „z ręki”.

  Tubus ochronny gwarantuje bezpieczną, określoną przepisami, odległość pomiędzy ogniskiem a powierzchnią skóry pacjenta (11 cm).

  Aparat spełnia wszelkie wymagania bezpieczeństwa, znajduje się w Rejestrze Wyrobów Medycznych.  Dane Techniczne:

  Napięcie 60 kV
  Prąd anodowy 2 mA
  Kąt anody 20o
  Zakres czasu ekspozycji 0,01-2,00 sek.
  Wielkość ogniska lampy 0,8 mm
  Całkowita filtracja 1,8 mmAl
  Długość tubusa ochronnego 11 cm
  Typ chłodzenia olejowe
  Ciężar (jednostka główna + bateria) 2,35 + 0,25 kg
  Wymiary 197 x 147 x 145,5 mm  CENA: 7000 zł
  Więcej informacji pod numerem telefonu: 601405325
  Możliwość wysłania zdjęć na email!
Pracuję...
X