Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Obolały ząb po wierceniu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Obolały ząb po wierceniu

    Dzień dobry,

    trafiłem do gabinetu z ukruszoną koroną piątki, mniej niż połowa patrząc od góry, ale całkiem sporo, nie dało się nie wyczuć językiem. Przed wizytą żadnego bólu. W gabinecie zostałem poinformowany, że ze względu na wielkość ubytku będzie leczenie kanałowe (jeden kanał). Pani zaproponowała znieczulenie i sobie oczyściła, dała coś do środka i kazała przyjść za około 2 tyg. Wszystko byłoby ok, ale od następnego dnia od dnia wizyty czuję ból w momencie stukania zęby o zęby. Czy to jest normalne, że przed wizytą nic nie dolegało, a teraz boli w taki sposób jak opisałem? A może po znieczuleniu mnie Pani doktor sobie za bardzo zaszalała wewnątrz i coś uszkodziła/ za dużo pousuwała? Niestety przez znieczulenie nie czułem co się w środku dzieje.

    Pozdrawiam.

  • #2
    nice post
    cooling mattress protector ([url]https://sweetzzzmattress.com/cooling-mattress-protector/[/url])

    Komentarz


    • #3
      Hmmm ciężko powiedzieć. Miałam połowe ukruszonej piątki, ale u mnie po prostu ząb sie psuł etc i zaczął się już robić zgorzel. Jak się w ogóle sytuacja rozwiązała ?

      Komentarz

      Pracuję...
      X