Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Mam pytanko...

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Mam pytanko...

    Witam serdecznie!
    Chciałabym wybielić zęby, ale aby mieć ,,zniewalająco biały uśmiech'' muszę zrobić coś ze swoja jedynką(do pozostałych zębów nie mam zastrzeżeń)... Jest krzywa(żeby tylko). Wysunięta do przodu i odchylona w lewą stronę, co sprawia wrażenie jakby nachodziła na kolejny ząb. Wygląda to strasznie! W dzieciństwie, podczas upadku została dodatkowo ukruszona... Czy jest możliwość wyprostowania sobie jednego zęba, bez konieczności noszenia aparatu na wszystkich? Jeśli tak, co to za metoda i czy jest kosztowna? No i co zrobić z ukruszonym zębem? Spiłować? Przecież wtedy będzie dodatkowo krótszy niż pozostałe... Mam nadzieję, że ktoś mi pomorze... Serdecznie pozdrawiam!
    Sylwia

  • #2
    Droga Sylwio przecież wiesz że najprostsza droga odpowiedzi na Twoje pytanie wiedzie przez gabinet stomatologiczny. Naprawdę tan uzyskasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię problemy. Popytaj się znajomych , poszukaj w internecie i na pewno trafisz na dobrego stomatoliga. Pozdrawiam

    Komentarz


    • #3
      mam pytanie do jakiegokolwiek dentysty albo wy mi pomozcie jesli wiecie, a wiec mam problem z dalnym srodkowym zebe chyba to jedynka a mianowicie problem jest taki ze zab poprostu mi sie skrzywil tzn przekrecil w bardzo krotkim czasie , co mam z tym poradzic poniewaz ten problem jest tylko wlasnie z tym jebnym zebem! pomozcie!1 pozdro

      Komentarz

      Pracuję...
      X