Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Wybielanie zębów

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Wybielanie zębów

    Witam. Jak to jest z tym wybielaniem? Mam w miarę białe zęby ale chciałbym mieć bialutkie jak w telewizji Byłem już na dwóch wybielaniach i od razu po zejściu z krzesła efekt jest super. A po powrocie do domu zęby wyglądają tak jak były. Czy to wina gabinetu (chociaż to nie jest gabinet bo wybielanie kupione na gruponie) w którym to robię, czy już takie mam zęby, które nie przyjmują wybielania?

  • #2
    Chyba nie chcesz aż tak białych jak ma Wiśniewski? generalnie jak już raz zrobisz to co jakiś czas trzeba.

    Komentarz


    • #3
      A ile kosztuje taki zabieg ? I już po pierwszym razie widać efekty ? W sierpniu mam ślub to czy do tego czasu dam radę wybielić zęby ?

      Komentarz


      • #4
        ja słyszałem że zęby i tak wracają do naturalnego koloru

        Komentarz


        • #5
          czym to sie wybiela ?
          można kupic taki środek i wybielić w domu ? :P

          Komentarz


          • #6
            wybielanie zębów

            Jest bardzo wiele metod wybielania zębów. Są nakładki z żelem, paski wybielające, żele z wkładkami. To wszystko można zastosować w domu. Jednak bardziej trwałe wybielanie będzie te wykonane u ortodonty. Efekty wybielania zazwyczaj powinny utrzymywać się do około dwóch lat. W Bielsko Białej można umówić się na wybielanie zębów do Rodentica. Spośród kilku propozycji wybielania można wybrać jedną z nich. Ich koszt można zobaczyć .

            Komentarz


            • #7
              a jesli chodzi o pasty wybielajace to polecicie cos?

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez lukasz_mik Zobacz posta
                a jesli chodzi o pasty wybielajace to polecicie cos?
                Ja polecam iwhite, mało się pieni i smakuje trochę jak płyny, którymi kazali myć zęby w szkole podczas fluoryzacji ale naprawdę wybiela, jest delikatna i nie mam po niej nadwrażliwości. Daje efekt błyszczących zębów, koszt dość wysoki, ale przy tych efektach warto.

                Komentarz


                • #9
                  według mnie strata kasy i czasu

                  Komentarz


                  • #10
                    Wybielanie zębów jest dobrym rozwiązaniem, szczególnie dla osób, które nie mają lśniących, białych zębów. Preparaty używane samodzielnie w domu pomagają, nie dają jednak takich efektów jak w przypadku wybielania zębów w gabinecie dentystycznym. Dużą rolę odgrywa również gabinet stomatologiczny, w którym robiony jest zabieg, warto udać się do sprawdzonego specjalisty -
                    Ostatnio edytowany przez Galeria-Uśmiechu; 25.07.2018, 11:28.

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X