Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Implanty koszt

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Implanty koszt

    Implanty, podobne rozwiązania ewentualne koszty. ​​​

    Dzień dobry, bardzo proszę o pomoc kolegów dentystow i wszystkich zorientowanych w temacie.
    Mam następujące pytania.
    Pacjent lat 32, bezzebie całkowite , progenia bez bruksizmu.
    Jakie rozwiazanie protetyczne byłoby najlepsze? Protezy ruchome akrylowe odpadaja. Najlepiej coś, żeby nie pokrywalo podniebienia. Chyba tylko implanty? Ile implantow należy zastosować, aby móc zastosować mosty protetyczne, ewentualnie leczenie metodą all4one? A może mikroimplanty i coś w rodzaju all4one? Jaki byłby prawdziwy koszt takich rozwiązań?
    Mianowicie zakładając, że mamy sytuację wyjściową : Całkowite bezzebie i budżet rzędu 20 do 30 tysięcy w gotówce. Czy można coś za to coś wymyślić? Serdecznie dziękuję za pomoc.
    Starts
    07.05.2018
    Ends
    07.05.2018
    Lokalizacja
    Polska

  • #2
    Również.

    Komentarz


    • #4
      Różnica jest wręcz kolosalna, ale myślę że zęby to wizytówka, wiec warto!

      Komentarz


      • #5
        Jak najbardziej warto. Także uważam, że uśmiech człowieka to jedna z najładniejszych rzeczy jakie może pokazać więc warto aby uzębienie było całe. Korzystałam w Krakowie z gabinetu i sprawdził się bardzo dobrze. Warto może tam zadzwonić i zapytać o koszt? W sumie to nic nie kosztuje a da ci już jakieś podstawowe informacje.

        Komentarz


        • #6
          Myślę że to spory budżet. Najlepiej podzwonić po lokalnych gabinetach i zapytać o założoną informację bez podawania budżetu.

          Komentarz


          • #7
            Bardzo dobrze się składa, że wypowiadacie się w tym temacie. Takich informacji poszukiwałam.

            Komentarz


            • #8
              Nie jest łatwo dowiedzieć się, ile kosztują niektóre z usług dentystycznych. Właśnie dlatego warto korzystać z takich poradników: . Dzięki temu przynajmniej orientacyjnie można się dowiedzieć, jakie są koszty wstawienia zęba, ile kosztuje leczenie kanałowe, a także jaki jest koszt wybielania.

              Komentarz


              • #9
                Bardzo fajnie, że dzielicie się informacjami w tej kwestii. To bardzo przydatne.

                Komentarz

                Pracuję...
                X