Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Obuwie robocze

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Obuwie robocze

    Pytanie do osób, dla których branża bhp nie ma tajemnic. Chodzi o to, że potrzebuję solidne . Wchodzę przykładowo na avacore.pl i czym mam się kierować przy wyborze takich butów?

  • #2
    Mi udało się kupić świetne obuwie robocze przez Ktoś wystawił buty w idealnym stanie i to naprawdę za grosze! Uwielbiam kupować w ten sposób obuwie i ubrania, bo można naprawdę wiele zaoszczędzić. W sklepach niestety buty robocze kosztują bardzo dużo, a tak można je dostać o wiele, wiele taniej

    Komentarz


    • #3
      Dzięki za wrzucenie tej stronki, miałem właśnie taki problem !

      Komentarz


      • #4
        Może tutaj znajdziesz coś dla siebie, bo jest jakaś odzież robocza Buty może też są, możesz się zorientować. Ja pamiętam jak mój tata miał takie buty rybackie chyba. Były całe gumowe i sięgały do samego tyłka. Nie pamiętam tylko jak się je zakładało, żeby się trzymały dobrze. Wygodne to raczej nie było.

        Komentarz


        • #5
          W wielu zawodach takie buty, ubrania robocze to podstawa jeżeli chodzi o bezpieczeństwo, a także i o zgodność z przepisami BHP. Tego typu rzeczy możecie spokojnie zamówić przez internet. Sprawdźcie sobie tu propozycje od firmy W tym miejscu znajdziecie sklep internetowy z takimi produktami.

          Komentarz


          • #6
            Nie ma co oszczędzać na takim obuwiu i chodzić po placu budowy w adidasach, bo palce stóp goją się koszmarnie...

            Komentarz

            Pracuję...
            X