Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Hazard

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Hazard

    Czy ktoś się w coś takiego bawi ? A jeśli tak to czy da się na tym NIE tracić ?

  • #3
    Jak dla mnie to niebezpieczna zabawa.

    __

    Komentarz


    • #4
      Nie jestem za hazardem. Niestety ale miałam w rodzinie hazardzistę, który praktycznie zastawiał wszystko co tylko miał.

      Komentarz


      • #5
        Wydaje mi się, że najważniejsze jest racjonalne podejście do tego, wtedy wszystko będzie dobrze. Sam obecnie zastanawiam się czy nie zdecydować się na . Co myślicie o takim rozwiązaniu? Grał ktoś może i podzieli się swoimi wrażeniami, bo jest to na ten moment bardzo fajna opcja

        Komentarz


        • #6
          Hazard wciąga i można wiele na tym stracić i nie mówię tylko o pieniądzach.

          Komentarz


          • #7
            Ja wolę wystrzegać się hazardu.

            Komentarz


            • #8
              Ja tam uważam, że wszystko jest dla ludzi, a to rozrywka jak każda inna. Szczególnie lubię bo mogę sobie pograć w każdym miejscu, szczególnie w pociągu którym codziennie jeżdżę do pracy jest do przydatne.

              Komentarz


              • #9
                Trzeba się bawić przede wszystkim odpowiedzialnie, bo takie coś może nas uzależnić. Ja zachowując umiar gram w bo daje to mnóstwo radości i jest świetną formą rozrywki w wolnych chwilach.

                Komentarz


                • #10
                  Znam takiego piłkarza i jego brata, też piłkarza

                  Komentarz


                  • #11
                    Mi się to średnio podoba

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X