Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Autoryzowany Dealer Forda Auto Plaza

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Autoryzowany Dealer Forda Auto Plaza

    Witam wszystkich posiadaczy samochodow marki Ford. ział Sprzedaży Detalicznej w Salonie Forda Auto Plaza jest prowadzony przez doświadczonych Handlowców, którzy korzystając ze swojego długoletniego doświadczenia są w stanie udzielić odpowiedzi na wszelkie pytania dot. zakupu części do Forda, takze jesli szukasz czesci to polecam strone

  • #2
    Czy ktoś jeszcze może polecić ten salon samochodowy?

    ______________________________________________

    Komentarz


    • #3
      Dokładnie, czy może jeszcze ktoś polecić salon samochodowy? Najlepiej w okolicy Warszawy.

      Komentarz


      • #4
        Mnie nie tak dawno wysiadły w samochodzie hamulce. Ale szukam jakiegoś tańszego sposobu ich naprawy niż ASO.

        Komentarz


        • #5
          Również autoryzowanym dealerem Forda jest salon Jeżeli szukacie do siebie nowego, czy też używanego samochodu, albo też planujcie jakieś naprawy, ogarnąć serwis to warto tam zajrzeć. Ja ze swoim Fordem już jeżdże tam dobrych kilka lat i zawsze jestem zadowolona z wykonywanych usług

          Komentarz


          • #6
            Z tego wątku naprawdę dowiedziałem się bardzo dużo ciekawych informacji.Te informacje na pewno mi się przydadzą.

            __________________________________________________ ____________________________

            Komentarz


            • #7
              Trafiłem tutaj po przeczytaniu recenzji o nowym fordzie focusie na – szukam dobrego serwisu dla mojego przyszłego autka i dzięki wam już nie muszę super!

              Komentarz

              Pracuję...
              X