Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

obiady

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • obiady

    Witam, co dziś pysznego gotujecie na obiad?

  • #2
    Ja robię pizzę Zamówiliśmy i tworzymy z dzieciakami warzywną kompozycję Mam nadzieję, że wyjdzie super

    Komentarz


    • #3
      Witam serdecznie każdego forumowicza z tego forum!

      Komentarz


      • #4
        Warzywna kompozycja do pizzy to po prostu barbarzyństwo ! Na pizzy nie ma być żadnych zaplutych warzyw !

        Komentarz


        • #5
          Dziś serwowałam moje ulubione skrzydełka z kurczaka w miodzie. Każdy chyba się ze mną zgodzi, że jest to przepyszne danie. Podałam je z ziemniakami i zestawem trzech surówek.
          Ostatnio edytowany przez AnnaWosian; 26.06.2018, 18:34.

          Komentarz


          • #6
            A na jutro już zaplanowałam naleśniczki z domową nutellą śliwkową. Mniami.

            Komentarz


            • #7
              Znalazłam dzisiaj taki przepis na flaki drobiowe Brzmi smakowicie i myślę, że jutro zrobię. Mam jeszcze dużo suszonych prawdziwków, więc będą akurat. Dzisiaj były tylko kluski z serem, więc jutro można zaszaleć. Myślę, że wyjdzie pysznie.

              Komentarz


              • #8
                Dziś gotuję pyszny chłodnik botwinkowy , jest idealny właśnie o tej porze roku jako danie obiadowe, jest zdrowy i idealny an upały kiedy nie chce się jeść nic gorącego

                Komentarz


                • #9
                  U mnie był zwykły schabowy z ziemniaczkami. Tradycyjnie i smacznie zarazem.

                  Komentarz


                  • #10
                    U mnie najczęściej makaron z czymś. Rzadko mam czas gotować coś super.

                    Komentarz


                    • #11
                      A co z deserami? Na to też się decydujacie robiąc obiady? Ja w tygodniu nie mam na to czasu, ale gdy przychodzi weekend to wyciągam sprzęt zamówiony w sklepie i zabieram się za pieczenie ciast, albo przynajmniej muffinek. Na stole zawsze coś słodkiego musi się znaleźć.
                      Ostatnio edytowany przez Antoska55; 11.07.2018, 10:14.

                      Komentarz


                      • #12
                        Ja dziś przygotowuję spaghetti bolognese z startym parmezanem. To jedne z moich ulubionych dań.

                        Komentarz


                        • #13
                          Dzieki!

                          Komentarz


                          • #15
                            Wszystko fajnie, tylko po większości z tych dań mój żołądek i jelita by wołały RATUNKU! Bez leku na wzdęcia Kebene nawet nie podchodzę do talerza

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X