Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

kredyt konsolidacyjny

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • kredyt konsolidacyjny

    Witam czy ktoś z was korzystał kiedykolwiek z kredytu konsolidacyjnego?
    Czy to się opłaca i pozwoli powoli stanąć na nogi?


  • #2
    Jak już jesteście w cieżkiej sytuacji i nie widzicie innej opcji na spłatę kredytów to chyba jest to konieczność. ja na szczęście nie jestem w takiej sytuacji ale też bardzo pilnuje się z pożyczkami. Do tej pory największa u mnie była i tego chciałabym się dalej trzymać, zeby nie wpaść w jakieś większe długi

    Komentarz


    • #3
      A sprawdzałeś ofertę w kredyt123, bo miałam okazję korzystać z ich kredytu kilka razy i nigdy się nie zawiodłam. Prócz szerokiej oferty różnych kredytów, indywidualnie podchodzą do klienta dzięki czemu raty dopasowane były do mnie. Do tego decyzję o kredycie poznałam bardzo szybko .

      Komentarz


      • #4
        Ja kiedyś sprawdzałem i jest całkiem fajny.

        _______

        Komentarz


        • #5
          Ja to bardzo obawiam się brania kredytów. Mój kolega miał przez to ogromne problemy finansowe. Ale cóż, chciał mieć na "już" coś, na co spokojnie mógł sobie parę miesięcy poodkładać.

          Komentarz


          • #6
            Kredyt konsolidacyjny ma niższe raty i dłuższy czas spłaty. Co więcej. Bank Raiffeisen daje kredyt konsolidacyjny którego połowę można przeznaczyć na dowolny cel. Można więc na jednym ogniu upiec dwie pieczenie.

            Komentarz


            • #7
              Często jest tak że po wpadnięciu w zadłużenie spowodowane pożyczkami i kredytami, to kredyt konsolidacyjny jest jedynym ratunkiem.Dobrą ofertę znajdziesz w .Oferują nawet do 150 tyś i oprocentowanie od 7,5 %.

              Komentarz


              • #9
                W kwestii kredytów nie jestem jakimś specem, ale zawsze staram się szukać cennych informacji w sieci. Czy ktoś z Was zagląda czasami na rankingi? Mi jakiś czas temu wpadł w oko ten ze strony: Zastanawiam się czy rzeczywiście warto na jego podstawie podejmować decyzję o wzięciu konkretnego kredytu.

                Komentarz


                • #10
                  Jeśli warunki takiego kredytu są jasno opisane, to chyba nie ma potrzeby jakichkolwiek obaw. Zresztą kredyt konsolidacyjny dla zadłużonych ma im pomóc, a nie zaszkodzić. Wiem, że taki produkt posiada Habza Finanse pośród doprawdy sporą ofertą innych kredytów. Równiez nie jestem ekspertem w tym zakresie, uważam jednak, że wystarczy zupełnie logicznie podejść do tematu. Poczytać, najlepiej wszystko w umowie, ale rozpocząć już od informacji na stronie.

                  Komentarz


                  • #11
                    Ja nie korzystałem z tego nigdy, ale podpowiem Ci, że jak będziesz miał jakiekolwiek kłopoty z uzyskaniem konkretnej odpowiedzi na swoje pytanie, to może skorzystaj z forum
                    . Ostatnio widziałem tam post o kredytach konsolidacyjnych, jednak niefortunnie nie pamiętam gdzie on dokładnie się znajdował. Musisz poszukać

                    Komentarz


                    • #12
                      Osobiście nie brałem takiego kredytu, ale słyszałem wiele dobrego o tym rozwiązaniu od znajomych.

                      Komentarz


                      • #13
                        Kredyt konsolidacyjny zawsze jest bardzo poważną sprawą.Tak uważam i swojego stanowisko nigdy w moim życiu nie zmienię.

                        __________________________________________________ __

                        Komentarz


                        • #14
                          Kredyt konsolidacyjny to czasem jedyne rozsądne wyjście, nawet firmy mogą z tego skorzystać, o czym dowiedzieć się można z . Warto dowiedzieć się jak złożyć wniosek o kredyt konsolidacyjny.

                          Komentarz


                          • #15
                            Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na te pytanie... kredyt konsolidacyjny na pewno jest jakąś formą pomocy i dzięki niemu obniżymy miesięczne wydatki. Jednak wydłuża on czas spłaty kredytu, a tym samym powiększa jego całkowity koszt. Myślę, że to, czy taki kredyt będzie opłacalny trzeba rozpatrywać indywidualnie. Niemniej jednak polecam ci przeczytać poradnik który nieco rozjaśni tę tematykę.

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X