Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

kredyt konsolidacyjny

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Rasta
    odpowiedział(a)
    Jeśli warunki takiego kredytu są jasno opisane, to chyba nie ma potrzeby jakichkolwiek obaw. Zresztą kredyt konsolidacyjny dla zadłużonych ma im pomóc, a nie zaszkodzić. Wiem, że taki produkt posiada Habza Finanse pośród doprawdy sporą ofertą innych kredytów. Równiez nie jestem ekspertem w tym zakresie, uważam jednak, że wystarczy zupełnie logicznie podejść do tematu. Poczytać, najlepiej wszystko w umowie, ale rozpocząć już od informacji na stronie.

    Zostaw komentarz:


  • jowidra
    odpowiedział(a)
    W kwestii kredytów nie jestem jakimś specem, ale zawsze staram się szukać cennych informacji w sieci. Czy ktoś z Was zagląda czasami na rankingi? Mi jakiś czas temu wpadł w oko ten ze strony: Zastanawiam się czy rzeczywiście warto na jego podstawie podejmować decyzję o wzięciu konkretnego kredytu.

    Zostaw komentarz:


  • marti06
    odpowiedział(a)
    Często jest tak że po wpadnięciu w zadłużenie spowodowane pożyczkami i kredytami, to kredyt konsolidacyjny jest jedynym ratunkiem.Dobrą ofertę znajdziesz w .Oferują nawet do 150 tyś i oprocentowanie od 7,5 %.

    Zostaw komentarz:


  • milano
    odpowiedział(a)
    Kredyt konsolidacyjny ma niższe raty i dłuższy czas spłaty. Co więcej. Bank Raiffeisen daje kredyt konsolidacyjny którego połowę można przeznaczyć na dowolny cel. Można więc na jednym ogniu upiec dwie pieczenie.

    Zostaw komentarz:


  • Wiktorrr89
    odpowiedział(a)
    Ja to bardzo obawiam się brania kredytów. Mój kolega miał przez to ogromne problemy finansowe. Ale cóż, chciał mieć na "już" coś, na co spokojnie mógł sobie parę miesięcy poodkładać.

    Zostaw komentarz:


  • Zewryt22
    odpowiedział(a)
    Ja kiedyś sprawdzałem i jest całkiem fajny.

    _______

    Zostaw komentarz:


  • vani
    odpowiedział(a)
    A sprawdzałeś ofertę w kredyt123, bo miałam okazję korzystać z ich kredytu kilka razy i nigdy się nie zawiodłam. Prócz szerokiej oferty różnych kredytów, indywidualnie podchodzą do klienta dzięki czemu raty dopasowane były do mnie. Do tego decyzję o kredycie poznałam bardzo szybko .

    Zostaw komentarz:


  • Mermagda0
    odpowiedział(a)
    Jak już jesteście w cieżkiej sytuacji i nie widzicie innej opcji na spłatę kredytów to chyba jest to konieczność. ja na szczęście nie jestem w takiej sytuacji ale też bardzo pilnuje się z pożyczkami. Do tej pory największa u mnie była i tego chciałabym się dalej trzymać, zeby nie wpaść w jakieś większe długi

    Zostaw komentarz:


  • michasek
    rozpoczął temat kredyt konsolidacyjny

    kredyt konsolidacyjny

    Witam czy ktoś z was korzystał kiedykolwiek z kredytu konsolidacyjnego?
    Czy to się opłaca i pozwoli powoli stanąć na nogi?

Pracuję...
X