Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

porady prawne dla biznesu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • porady prawne dla biznesu

    Firmy korzystają z porad prawnych w różnych dziedzinach, między innymi prawa pracy, prawa gospodarczego, prawa spółek czy prawa handlowego, aby wspomnieć tylko o niektórych z nich. Nie musisz znać tych ksiąg, wystarczy że skorzystasz z porady prawnej. Pamiętaj że powinienes przestrzegać prawa. Zobacz na stronie

  • #2
    Dla mnie takie porady są trochę za drogie...

    Komentarz


    • #3
      A słyszeliście może o kancelarii ? Z tego co wiem pracują tam doskonali, profesjonalni adwokaci.

      Komentarz


      • #4
        Co do spraw biznesowych myślę że powinniście się też zainteresować wieloma innymi rzeczami. Na pewno kwestie reklamy muszą być wam bardzo bliski, ale też nowoczesne oporgramowania i systemy dla firm powinny być wam znane. Ja ostatnio czytałam o i bardzo mnie ta platforma chmurowa zaciekawiła. Służy ona do przechowywania danych i aplikacji firmowych

        Komentarz


        • #5
          Biznes to przede wszystkim reklama. W obecnych czasach bez reklamy nie odniesiecie sukcesu w biznesie. A tu już macie bardzo duże pole do popisu. Wachlarz działań markegintowych jest przeogromny. Być może opcja jaką są będzie dla was interesująca? Ja własnie mysle o takim zaprezentowaniu swoich usług

          Komentarz


          • #6
            Dobrze o tym wiedzieć.

            __

            Komentarz


            • #7
              Co do takich rozwiązań dla biznesu to również powinna was zainteresować oferta firmy U nich możecie liczyć na bardzo duży wybór szkoleń z takich tematów jak np. wystąpienia publiczne, komunikacja z mediami, branding w firmie, etyka biznesowa i wiele wiele innych. Na pewno każdej firmie się przyda coś z ich oferty

              Komentarz


              • #8
                Ja w sprawie związanej z działalnością kontaktowałem się z kancelarią zresztą kiedyś pomagali mi też przy sprawie cywilnej. Także gdyby ktoś potrzebował adwokata z Wrocławia to możecie sprawdzić ich stronę.

                Komentarz


                • #9
                  Moim zdaniem w każdym biznesie są potrzebne porady prawne.Nawet jak to jest mały biznes.

                  __________________________________________________ _________
                  Księgarnia językowa anchor

                  Komentarz

                  Pracuję...
                  X