Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

przekąska

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • przekąska

    Witam jaka jest wasza ulubiona słona przekąska? bo na np lubię paluszki, krakersy, słonecznik prażony z solą, jak i również domowej roboty paszteciki lub kulebiaczki

  • #2
    Powiedzcie mi jaka przekąska nadaje się dla psa? Czy naprzykład taka sucha karma będzie dobra ? Co myślciie? Może ktoś z was ma pieski i jest w stanie podzielić się swoimi spostrzeżeniami?

    Komentarz


    • #3
      Sprawdzę ten link co pan podał wyżej i sprawdzę czy serio to jest dobra oferta. Jak ta oferta będzie dobra to na pewno skorzystam z niej.

      __________________________________________________ _______

      Komentarz


      • #4
        U mnie głównie warzywa. Chociaż generalnie staram się nie podjadać między posiłkami.

        Komentarz


        • #5
          Z takimi rzeczami najgorzej jest w pracy. Jak jesteście na diecie a ktoś zacznie was częstować takimi niezdrowymi rzeczami to ciężko się oprzeć ;D ale ja zdecydowałam się na opcje od czyli na catering dietetyczny. Mam juz gotowe posiłki do pracy, więc o wyznaczonych godzinach jem co musze i nic więcej, zupełnie nic

          Komentarz


          • #6
            Bardzo lubię bruschetty zapiekane w piekarniku.

            __

            Komentarz


            • #7
              Ja lubię przekąszać chipsy :P

              Komentarz


              • #8
                Uwielbiam pieczone warzywa z kruszonce z soli.

                __

                Komentarz


                • #9
                  Uwielbiam słonecznik prażony z przyprawami.

                  __

                  Komentarz


                  • #10
                    Warto popytać w tej materii znajomych. Z całą pewnością będą w stanie pomóc.

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X