Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Jaki kurs w Gliwicach?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Jaki kurs w Gliwicach?

    Czy ktoś się orientuje, gdzie w Gliwicach warto zrobić kurs prawa jazdy? Jak na razie najsensowniejszy wydał mi się . Co myślicie?

  • #2
    Przyłączam się do pytania. Z tym, że ja jestem chętny na jakieś dobre szkolenie flotowe.

    Komentarz


    • #3
      A czy muszą być koniecznie Gliwice? Bo świetne szkolenia flotowe z tego co wiem oferują w . Może warto rozważyć zrobienie go u nich?

      Komentarz


      • #4
        Też się chętnie dowiem, więc czekam na jakieś sprawdzone info

        ________________

        Komentarz


        • #5
          [QUOTE=magda13;n30393] A czy muszą być koniecznie Gliwice? Bo świetne szkolenia flotowe z tego co wiem oferują w [/FONT]

          Komentarz


          • #6
            A gdzie polecalibyście zrobić kurs wizażu? Macie w tym zakresie jakieś doświadczenie? Ja się w tym momencie zastanawiam na przykład nad

            Komentarz


            • #7
              Znam wiele osób które poszły w kierunku zawodów sportowych i nie mówię tutaj o zawodnikach różnych lig ale także o trenerach i instruktorach. Taki kurs instruktor tenisa może nam dać naprawdę fajne możliwości zawodowe.

              Komentarz


              • #8
                Zamieszczone przez Zołza Zobacz posta
                Znam wiele osób które poszły w kierunku zawodów sportowych i nie mówię tutaj o zawodnikach różnych lig ale także o trenerach i instruktorach. Taki kurs instruktor tenisa może nam dać naprawdę fajne możliwości zawodowe.

                dziękuję

                Komentarz

                Pracuję...
                X