Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Automatyka przemyslowa

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Automatyka przemyslowa

    Czesc wszystkim. Wiem, ze to forum o dentystach, ale widze ze poruszane sa rozne tematy. Swiat sie rozwija i wszystko staje sie coraz bardziej zautomatyzowane. Zapewne i dentysci korzystaja z coraz to nowszej technologii. Zachecam do odwiedzenia strony ... Co prawda zajmuja sie glownie automatyzacja produkcji itp. ale organizuja rowniez wiele kursow i szkolen. Polecam .

  • #2
    Czyli mam rozumieć, że na tej stronie nie ma NIC dla dentystów?

    Komentarz


    • #3
      Automatykę przemysłową, kilkunastu różnych producentów, znajdziesz na . Ta firma ma zresztą też stacjonarne punkty sprzedaży.

      Komentarz


      • #4
        To prawda - świat idzie do przodu, a komputery i maszyny przejmują coraz więcej obowiązków człowieka. Czy to dobrze - nie wiem - odpowiedzcie sobie sami...

        Komentarz


        • #5
          A czy - w kwestii automatyki - ktoś z Was zetknął się z ? Bo poważnie zastanawiamy się, czy by czegoś takiego u nas nie wprowadzić, ale nie wiemy, czy spełni to w 100% nasze oczekiwania i rzeczywiście ułatwi nam pracę.

          Komentarz


          • #6
            Skoro zahaczamy o tematy magazynowe, to mnie interesują . Czy warto w takie regały zainwestować pieniądze? Czy lepiej jednak skoncentrować się na stacjonarnych, czy niemobilnych? Ostatnio rozmawialiśmy z kumplami o wyższości jednych nad drugimi. Ale ciekaw jestem Waszego zdania.

            Komentarz


            • #7
              Wydaje mi się, że sam wiesz najlepiej czy usprawni to Twoją pracę. Ciężko cokolwiek pisać, jeśli nie znamy tematu od środka. Ale wracając do głównego wątku, jakim jest automatyka przemysłowa to chciałem się z Wami podzielić firmą, z którą współpracuje już od dłuższego czasu. Chodzi mi o Stercontrol. Z czystym sumieniem mogę ich polecić, a ostatnim produktem z jakiego jestem bardzo zadowolony to sterownik logo z tej oferty .Zerknijcie sobie tam jeśli szukacie czegoś podobnego, bo naprawdę są godni polecenia

              Komentarz

              Pracuję...
              X