Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Szukam ofert pracy

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Szukam ofert pracy

    Szukam pracy! Zna ktoś jakieś ciekawe oferty? W sieci jest tego mnóstwo, ale nie mogę się odnaleźć…

  • #2
    `Nie ma co się zastanawiać - składaj CV wszędzie, gdzie tylko się da. Najwyżej nikt nie odpowie. Też kiedyś szukałem pracy i przeleciałem masę stron, żeby jak odpowiedzieć na jak największą liczbę ofert. Nawet kilka razy byłem na rozmowie kwalifikacyjnej, ale bezskutecznie. Dopiero u dealera BMW udało mi się zatrudnić jako technik. Obecnie naprawiam samochody i poznaję najnowsze technologie w tej branży. Jest super Jeśli interesowałaby cię taka praca, to zajrzyj na stronę

    Komentarz


    • #3
      Wiesz co, może popatrz na stronach z ogłoszeniami pracy co?

      Komentarz


      • #4
        Wiem co czujesz, też długo szukałam pracy bo nie wiedziałam tak naprawdę gdzie warto szukać... :/ Ale jako że z wykształcenia jestem programistką, to postanowiłam poszukać czegoś w tym kierunku. Niestety w Polsce ciężko było mi się gdziekolwiek załapać. Zaczęłam szukać pracy za granicą no i trafiła mi się w końcu dobra Wyjechałam do Austrii i tam też teraz mieszkam. To piękny kraj a ja nareszcie mam pracę, która mnie satysfakcjonuje!

        Komentarz


        • #5
          A może zerknij sobie na stronę ,znalazłam to tak na szybko i nie ręczę, że akurat oferty będą dopasowane do Twoich wymagań, ale w takim problemie warto sprawdzać moim zdaniem różne strony z ogłoszeniami, a ta własnie taką jest Myślę, że wiele osób zgodzi się z takim podejściem do sprawy

          Komentarz


          • #6
            Jak szukasz pracy to poszukaj w sieci! Pełno tego! Jest całe mnóstwo portali z ogłoszeniami pracy! Serio! To nie kłamstwo!

            Komentarz


            • #7
              Ja przeglądałem OLX i zostawiłem numer w urzędzie pracy

              Komentarz


              • #8
                Nie mam za bardzo wiedzy i doświadczenia w tym zakresie tematycznym. Dlatego też nie będę w stanie pomóc...

                Komentarz


                • #9
                  A czego dokładnie szukasz?

                  __

                  Komentarz


                  • #10
                    Nie wiem czy szukasz czegoś konkretnego,czy raczej ogólnie, ale koniecznie zerknij sobie na stronkę: Znajdziesz tam naprawdę sporą liczbę ofert pracy. Ja niedawno przypadkowo wpadłam na ich stronkę i od razu odnalazłam odpowiednią propozycję dla siebie. W tym momencie pracuję na moim wymarzonym stanowisku i mam pewność co do mojej sytuacji finansowej. Czasami naprawdę warto zerknąć do wyszukiwarki.

                    Komentarz

                    Pracuję...
                    X