Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Winda dla rodziców

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Winda dla rodziców

    Kiedyś nawet nie myślałam o takim czymś jak winda w domu, jednak pewnie większość z Wam ma problemy ze swoimi rodzicami na starość. Nie mogą swobodnie chodzić lub sprawia im to dość duży problem. Dlatego zdecydowałam się aby im pomóc i zmontować . Popisałam do kilku firm i otrzymałam wycenę. Nie jest to tanie jednak na potrzeby domowe nie są one również tak skomplikowane jak w przypadku wind w szpitalach lub hotelach. Wybrałam jedną z firm i muszę powiedzieć, ze winda sprawuje się super. Od teraz rodzice mogą jak dawniej korzystać z domu zarówno jej dolnej jak i górnej część. Montaż przebiegł sprawnie, szybko i ekipa wiedziała co robi co było dla mnie najważniejszy żeby jak z niektórymi pseudo fachowcami nie musiałam się kłócić. Jeśli zastanawiacie się nad takim rozwiązaniem polecam. Pamiętajcie tylko ze do tego potrzeba ludzi z doświadczeniem a nie takich, którzy dają najtańszą ofertę na rynku i za wszelką cenę chcą pozyskać klienta. Rodzice zadowoleni, ja również bo troszkę obowiązków mi odeszło, a przede wszystkim są znowu samodzielni a nie zależni od innych

  • #2
    Myślę, że jak najbardziej mogę się zgodzić z moim poprzednikiem. Nic dodać, nic ująć

    Komentarz


    • #3
      winda w domu to ciekawy pomysł

      Komentarz


      • #4
        Bardzo dobry pomysł choć dość kosztowny.

        __

        Komentarz


        • #5
          winda to przydatna rzecz

          Komentarz


          • #6
            Świetny pomysł, najprostrze windy czy też w zupełności rozwiązują problemy w takich przypadkach

            Komentarz

            Pracuję...
            X