Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Gdzie po produkty rolne?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Gdzie po produkty rolne?

    jeśli chcecie sprawdzić ceny lub szukać atrakcyjnych ofert z produktami rolniczymi to możecie "zatrudnić" bezpłatnie serwis z ogłoszeniami branżowymi - gielda-rolna.com Mamy tematyczne oferty, a to oznacza, że możemy szybko zweryfikować czy przykładowo jest atrakcyjna. Branżowe ogłoszenia mocno upraszczają weryfikację.

  • #2
    Najlepiej będzie właśnie tak jak mówisz mniej więcej, przejrzeć serwisy z ogłoszeniami. Ja bym zaczął poszukiwania od strony , ponieważ zazwyczaj przedsiębiorcy tam lokują swoje ogłoszenia. W sumie to ja się im w ogóle nie dziwię. Też bym zapewne tak robił, no bo na Homefree mają najtaniej, za darmo Więc tak naprawdę jest pytanie, czego można chcieć więcej?

    Komentarz


    • #3
      Może po prostu pierwszy lepszy obiekt z takimi usługami ?


      ____________

      Komentarz


      • #4
        Albo jakieś portale aukcyjne ?


        ____________

        Komentarz


        • #5
          Ciężko stwierdzić, gdzie będzie najlepiej.

          Komentarz


          • #6
            A może warto popytać o to znajomych? Moim zdaniem to jest naprawdę całkiem niezłe rozwiązanie

            Komentarz


            • #7
              Niestety, ale kompletnie się na tym nie znam... Dlatego też raczej nie będę w stanie pomóc w tym obszarze tematycznym...

              Komentarz


              • #8
                Rolnicy przecież robią normalne przetargi na plewy itd.


                ____________

                Komentarz


                • #9
                  Zasięgnij informacji w jakiejś firmie czy działalności się zajmującej bezpośrednio tym tematem .



                  ____________

                  Komentarz


                  • #10
                    A może warto zastanowić się nad jakimś sklepem internetowym ze zdrową żywnością. Z tego co słyszałam, nie są wysokie Zerknijcie sami.

                    Komentarz


                    • #11
                      oczywiście że do internetu, nie ma to jak produkty rolne przez intenret

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X