Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Karmienie piersią

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Karmienie piersią

    Wielu jest zwolenników karmienia piersią, ale są też jego przeciwnicy. Albo raczej sceptycznie nastawieni do karmienia piersią jako jedynie słusznego kierunku. A jakie jest Wasze zdanie? Karmiłyście swoje dzieci piersią? z jakim skutkiem i co o tym myślicie?

  • #2
    Ja jestem zdania, że karmienie piersią jest najlepsze dla dziecka i nie przeczę, że może nieść również jakieś korzyści dla mamy. Rozumiem jednak, że niektóre mamy nie mogą lub nie dają rady karmić piersią. Są różne sytuacje. Osobiście największy problem miałam z dietą. Na początku nie wiedziałam, co mogę jeść, a czego nie, było mi ciężko. Podpierałam się takimi artykułami I dzięki temu jakoś dawałam radę.

    Komentarz


    • #3
      To jest jedna z bardziej normalnych rzeczy na świecie i tak właśnie należy robić według mnie...


      ____________

      Komentarz


      • #4
        Zamieszczone przez TaAgata Zobacz posta
        Wielu jest zwolenników karmienia piersią, ale są też jego przeciwnicy. Albo raczej sceptycznie nastawieni do karmienia piersią jako jedynie słusznego kierunku. A jakie jest Wasze zdanie? Karmiłyście swoje dzieci piersią? z jakim skutkiem i co o tym myślicie?
        Nie widzę nic złego w karmieniu piersią, jak ktoś może i ma pokarm.

        Komentarz


        • #5
          Dla mnie to były najlepsze chwile w zyciu.

          __

          Komentarz

          Pracuję...
          X