Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rower a zima, co robicie ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Rower a zima, co robicie ?

    jak w temacie

  • #2
    Jeździmy dalej - jeśli coś serio Cię jara to nie rezygnuj z tego tylko przez pogodę


    ____________

    Komentarz


    • #3
      zazwyczaj chowam do piwnicy po prostu często zimą też jeżdżę

      Komentarz


      • #4
        Moim zdaniem to jest sprawa dla specjalisty. Dzięki temu można sobie oszczędzić wielu problemów...

        Komentarz


        • #5
          Ja także chowam do piwnicy.

          Komentarz


          • #6
            Ja jeżdzę rowerem bez względu na porę roku. Ostatnio wybrałem się w teren i dostałem mandat za brak kamizelki odblaskowej. Mam nauczkę i już będę o tym pamiętać. Mandat zapłaciłem na stronie. Bez stania w kolejkachi taniej niż na poczcie. I teraz już będe pamietał o kamizelce.

            Komentarz


            • #7
              No ja zimą raczej nie jeżdżę.

              Komentarz


              • #8
                Zimą to mój rower odpoczywa. Kupiłam sobie taki specjalny i teraz wisi na ścianie. Nie zajmuje dzięki temu miejsca

                Komentarz


                • #9
                  Ja zamieniam rower na siłownię, bo i tak jest, to część mojego dość złożonego treningu. Ćwiczenia, to podstawa, ale ważna jest też dieta. W temacie odżywek stawiam na jakość. Ostatnio kupowałem gainery od i jestem z nich bardzo zadowolony.

                  Komentarz


                  • #10
                    rower

                    Ja zawsze na zimę to raczej rower chowam do piwnicy ale widziałam juz osoby które dalej jeżdżą . Okazuje się że coraz więcej osób jeździ na elektrycznym rowerze. Na początku myślałam że to zwykłe rowery ale rozmawiałam z paroma osobami dowiedziałam się że jednak nie bo akumulator jest sprytnie ukryty pod ramą. Polecam poczytać trochę i może sami się do takiego roweru przekonacie.
                    Ostatnio edytowany przez Izka; 15.02.2018, 18:20.

                    Komentarz


                    • #11
                      macissrew

                      ZImą wybieram trenażer treningowy ewentualnie rowerek stacjonarny

                      Komentarz


                      • #12
                        Zgadzam się całkowicie z moim poprzednkiem. Nic dodać oraz nic ująć...

                        Komentarz


                        • #13
                          chowam do piwnicy

                          Komentarz


                          • #15
                            Mówią że nie ma złej pogody a jedynie źle ubrani kolarze

                            Komentarz

                            Pracuję...
                            X