Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Rower a zima, co robicie ?

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • #16
    Niestety, trzeba przetrzymać bez roweru i doczekać do wiosny.

    Komentarz


    • #17
      Jak dla mnie zima to nie jest sprzyjający czas na rowery.

      Komentarz


      • #18
        rowerek stacjonarny ;-)

        Komentarz


        • #19
          Też się przesiadam zimą na stacjonarny rowerek. Jak nie w domu to na siłowni. Nie rezygnuję z aktywności fizycznej bo pogoda nie pasuje. Już jakiś rok tak się wzięłam ostro za sport, chyba od kiedy zaczęłam pić Biovital tonik to mam tak więcej sił i energii. Oprócz tego poprawiło się krążenie, wyniki badań mam lepsze niż kiedykolwiek.

          Komentarz


          • #20
            Wg mnie najlepiej jakbys sobie sam kupil jakis nowy na ceneo bez tego takie wycieczki to bez sensu zupelnie

            Komentarz


            • #21
              Tu ciężko jest coś wykombinować, zostaje chyba tylko rowerek stacjonarny. Trzeba jakoś przeczekać ten okres i uzbroić się w cierpliwość, wiosną sobie wszystko nadrobicie.Zimą dobrze przygotujcie swoje rower do sezonu, ja tak zawsze robie. Zawsze jest coś do naprawy przy rowerze, nie wiem jak to się dzieje. Co do kupowania części i akcesoriów to warto sobie zajrzeć na stronkę Maja tu spory wybór wszystkiego chyba co się przyda każdemu rowerzyście.

              Komentarz


              • #22
                Ja staram się jeździć długo jak najdłużej się da. Oczywiście ważny jest ubiór. Dużo na temat odzieży termicznej można tu przeczytać. Ale także jest sporo innych ciekawych artykułów dotyczących rowerów. Praktycznie nie jeżdże tylko wtedy gdy mocno śniegu napada. Wtedy się jednak boję poślizgu. Ale dopóki jest bardziej pogoda jesienna niż zimowa to śmigam.

                Komentarz


                • #23
                  Wyjątkowo wtedy chodzę na siłownię.

                  __

                  Komentarz


                  • #24
                    Jeżdżę dopóki nie ma śniegu i to takiego przynajmniej 15-20 cm

                    Komentarz


                    • #25
                      ja po prostu chowam rower do garażu

                      Komentarz


                      • #27
                        zazwyczaj trzymam go po prostu w piwnicy

                        ____

                        Komentarz


                        • #28
                          Najczęściej chodzę na siłownię.
                          __

                          Komentarz

                          Pracuję...
                          X