Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

sprzęt do fitnessu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • sprzęt do fitnessu

    W hurtowni sportowej kupiłam sobie ostatnio fajne ubrania do ćwiczeń. Jestem pod wrażeniem wyboru krojów i kolorów jakie są tam w ofercie. Mężowi zaś kupiłam buty, które sprawdzają się mu w codziennych treningach. Polecam bo warto
    Ostatnio edytowany przez leoonarrd21; 25.11.2017, 13:20.

  • #2
    Mają super sprzęt w ofercie, szkoda że mnie na niego nie stać.

    ________________________________

    Komentarz


    • #3
      Sprzęt sportowy i do fitnessu znajdziesz w internetowym sklepie rehabilitacyjnym . Mają dużu wybór urządzeń służących do pilatesu, jogi, tubingi do ćwiczeń, maty, czy urządzenia do masażu. Odpowiednie zarówno do użytku domowego, jak też do gabinetów rehabilitacyjnych, czy studio fitness. Na pewno znajdziesz tam sprzęt odpowiedni do swoich potrzeb i możliwości finansowych.

      Komentarz


      • #4
        Super temat, bo tak się akurat zdarzyło, iż w chwili obecnej poszukuję konkretną . Lato coraz bliżej, więc chciałbym zdążyć z rzeźbą mojego ciała przed falą upałów.

        Komentarz


        • #5
          Super, właśnie poszukuję fajnych ubrań na siłownię, dzięki!

          Komentarz


          • #6
            Wow, właśnie tego szukałam !! Dziękówa !

            Komentarz


            • #7
              Widzę, że jesteście nieźle zorientowani, więc pozwolę sobie zapytać się Was, czy wiecie, gdzie dostanę ? Zależy mi na jakości i możliwości zobaczenia produktu. Gdyby jeszcze możliwe było przeszkolenie pracowników z pracy na nim, to sprawa byłaby idealna!

              Komentarz

              Pracuję...
              X