Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Za gruba na ubrania ze sklepu

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Za gruba na ubrania ze sklepu

    Myślę, ze to nie tylko mój problem ale i wielu innych osób. Ja zmagam się z nadwaga od kilku dobrych lat. Po pierwszej i drugiej ciąży doszłam w szybko do siebie, jednak po trzeciej już nie było tak prosto i nadal nie jest. Dlatego mam coraz większy problem ze znalezieniem dla siebie ubrań. Zaczęłam więc od oczywistego przeszukałam internet i znalazłam kilka fajnych sklepów dla siebie, jednak nie są to ubrania dość tanie, a jak pewnie przypuszczacie inaczej leżą na mnie, a inaczej wyglądają na osobie na zdjęciu. Dlatego zaczęłam poszukiwania sklepów z materiałami z których jestem sama w stanie uszyć ciuchy. Tak trafiłam na tkaniny dziecięce sklep internetowy i jak do tej pory jestem bardzo zadowolona. Dlaczego sklep z tkaninami dla dzieci, a na pewno wiecie, że inne standardy są dla nas dorosłych, a inne dla maluszków. Kupując takie tkaniny w sklepie jestem pewna, że są bezpieczne. Od kliku miesięcy szyję ubrania dla siebie, co wiąże się z mniejszą ilością wydanych pieniędzy na ciuchy i zawsze leżą tak jak chcę. Zaczęłam nawet szyć dla sowich dzieci jak na razie sukienki na święta czy urodziny ale każdy mówi, że wyglądają pięknie na moich maluszkach. Dlatego jeżeli nie możecie znaleźć nic fajnego dla siebie zajrzyjcie na tkaniny dziecięce sklep i tam wybierzcie co Wam pasuje. Jasne szycia też się uczyłam ale przez You tuba i powiem, że długo nauka nie zajmuje. Polecam ubierajcie się tak, abyście wyglądały modnie i ładnie niezależnie od wagi.

  • #2
    Dziękuję za porady, też mam trochę za dużo kilogramów.
    Chcę spróbować się z nimi pożegnać i zacząć kupować ubrania w dostępnych ogólnie rozmiarach. Słyszałam, że skuteczne jest odchudzanie nad morzem w Primaverze w Jastrzębiej Górze. Na razie ćwiczę z nimi na YouTube i są już pierwsze efekty. Jeszcze w tym roku chce skorzystać z ich specjalnego pakietu 8 - dniowego

    Komentarz


    • #3
      Wiesz co, jak jesteś za gruba to znaczy, że powinnas czym prędzej udać się na jakąś porządną dietę... Tylko pamiętaj o tym, że jest tak jak piszą na , diety niskokaloryczne to wcale nie jest nic dobrego, trzeba bardzo uważać z tym jak się je stosuje.

      Komentarz


      • #4
        Ja myślę, że warto w tym temacie popytać znajomych To się naprawdę zaskakująco często sprawdza

        Komentarz


        • #5
          Ważne aby samemu podejmować decyzje co do tego jak i kiedy chcemy schudnąć. Wtedy mamy największe szanse na to aby dobrze wyglądać.

          Komentarz


          • #6
            A dlaczego jesteś gruba? Może warto nad tym popracować? taka otyłość to naprawdę niezdrowa sprawa, może sprawiać wiele dolegliwości i problemów z trawieniem... Sama kiedyś miałam nadwagę i przez to straszne problemy z trawieniem. Dopiero artykuły z uświadomiły mi jak dużo jest przyczyn boleści brzucha. U mnie okazała się to niezdrowa dieta!

            Komentarz


            • #7
              Nie masz co się załamywać tym, że nie ma dla Ciebie ubrań w sklepach stacjonarnych! Jest tyle sklepów internetowych dla osób, które noszą rozmiar XL i większy, że na pewno coś uda Ci się znaleźć. Zobacz na przykład tutaj . A jak Ci się nie spodoba, to zawsze możesz odesłać i po problemie Co nie zmienia faktu, że podziwiam za chęć szycia i za umiejętności!

              Komentarz


              • #8
                A może to powinna byc dobra motywacja do tego, aby schudnąć

                Komentarz


                • #9
                  Zgadzam się całkowicie z moim poprzednikiem... Nic dodać, nic ująć...

                  Komentarz


                  • #10
                    Współczuję, ale może warto pomyśleć o jakimś treningu...?

                    Komentarz


                    • #11
                      A może spróbuj stylu sportowego? Jak dla mnie , nie są jakieś typowo górskie czy rowerowe, ale doskonale nadają się też do miasta. Warto spróbować zmienić podejście do sposobu ubierania.

                      Komentarz


                      • #12
                        A może trza po prostu schudnąć?

                        Komentarz


                        • #13
                          może wato się wziąć za siebie ?? Zacznij ćwiczyć, jedz zdrowo, jeśli chcesz mieć szybkie efekty to najlepiej zapisz się na lipolize strzykawkową przykładowo do kliniki Mediart Clinic w poznaniu i zobaczysz jak to szybko działa, ale oprócz tego dieta, dieta i ćwiczenia !

                          Komentarz


                          • #14
                            Odwiedz . Wystarczy trzymać się porad i diety i dodać trochę aktywności fizycznej, a wszystko będzie pasować z kazdego sklepu

                            Komentarz


                            • #15
                              Niestety otyłość staje się coraz większym problemem w naszym społeczeństwie. Ja ze swojej strony polecam dietę wegetariańską. Latami nie mogłem schudnąć, a po odrzuceniu mięsa zacząłem regularnie tracić na wadze. Kiedyś nie pomyślałbym, że mógłbym być na takiej diecie, ale mój dobry znajomy mnie przekonał i nie żałuję swojego wyboru. Warto też trochę do edukować się w sprawie diety i nie popełniać niepotrzebnych błędów

                              Komentarz

                              Pracuję...
                              X