Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

kredyt dla każdego online

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • kredyt dla każdego online

    Czy to idealna opcja ? Korzystałam z wielu firm, ale najbardziej do gustu mi przypadła oferta firmy Aasa Polska która oferuje wyrozumiałość ze względu na wypadek losowy, szybkość wypłaty (parę godzin, max 24h) pożyczki, odsetki są dużo mniejsze niż w chwilówkach, dyskrecji, bo możemy wysłać czek Giro tak, że komornik nie wie... ! To największe zalety Aasa a jeszcze bym trochę ich wyciągnęła ! Dzięki nim udam się na swoje upragnione kursy które wykonam za pożyczone pieniądze i daj Boże odzyskam je w przyszłości z naddatkiem !

  • #2
    Tak się zastanawiam czy takie kredyty są legalne.

    __________________________________________

    Komentarz


    • #3
      Legalne chyba tak. Ważne, aby dobre czytać, co się podpisuje.

      Komentarz


      • #4
        Z autopsji wie że jeśli coś jest dla każdego to jest dla nikogo jednocześnie... :P


        ____________

        Komentarz


        • #5
          Może warto o to popytać znajomych? Moim zdaniem jest to dobre rozwiązanie

          Komentarz


          • #6
            Według mojej wiedzy Filarum i AASA to nie jest to samo. Tak w ogóle ciekawi mnie, czy w jednej z tych firm mogę znaleźć coś takiego Podejrzewam, że pewnie nie ma takiej możliwości. Jest tu ktoś, kto może rozwiać moje wątpliwości?

            Komentarz


            • #7
              A może coś z tego zestawienia

              Komentarz


              • #8
                Możecie opisać bardziej szczegółowo jak wygląda oprocentowanie?

                __________________________________________

                Komentarz


                • #9
                  myślicie, że jakiś fajny kredyt można dostać w 24 godziny? wydaje mi się że tak

                  Komentarz


                  • #10
                    można dostać szybko kredyt, tylko trzeba dobrze szukać i czytać, mamy XXI wiek a niektórzy "dalej myślą jak w średniowieczu" myślą że takie parabanki dadzą coś za darmo nigdy w życiu! Tani i szybki kredyt znajdziecie też w banku, zresztą co się będę wymądrzał - zobaczcie sami

                    Komentarz


                    • #11
                      Akurat teraz są takie możliwości, że kredyty można szybko i prosto porównać, chociażby tu . W sieci jest sporo takich porównywarek i myślę, że warto z nich skorzystać, zwłaszcza jak nie macie cierpliwości do żmudnego analizowania ofert.

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X