Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Potrzebna drukarnia

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Potrzebna drukarnia

    Witam wszystkich rozkręcam biznes i czas aby zainwestować w reklamę.
    Myślałem na start aby zamówić jakieś wizytówki, banery, ulotki. Co o tym
    myślicie czy to na start wystarczy ? Znacie jakaś drukarnie z
    bielska-białej ? Tylko jakaś sprawdzoną.

  • #2
    Moim zdaniem najważniejsza jest dzisiaj reklama w internecie i to w nią warto zainwestować

    Komentarz


    • #3
      W internecie też planuję reklamę ale narazie chciałem coś klasycznego. Lokalna zrobiła dla mnie banery i kalendarze na nowy rok.

      Komentarz


      • #4
        Myślę, że zrobi Ci to każda drukarnia w Twojej okolicy

        Komentarz


        • #5
          No dokładnie, nie ma sensu szukać jakiś w Polsce, bo to samo co zaoszczędzisz musisz wydać na wysyłkę produktów

          Komentarz


          • #6
            Najlepiej popytać wśród innych zaprzyjaźnionych firm z Twojego regionu. Któraś na pewno korzysta z drukarni i może ją polecić. Kontaktując się z bezpośrednio a nie tylko przez Internet łatwiej ocenić jakoś druku, jaki oferuje dana firma.


            ___________________

            Komentarz


            • #7
              Najlepiej chyba skorzystać z lokalnych drukarni.

              Komentarz


              • #8
                A może warto w tym obszarze tematycznym popytać znajomych? Moim zdaniem jest to naprawdę bardzo dobre źródło wiedzy oraz informacji

                Komentarz


                • #9
                  Najwygodniej będzie znaleźć coś w necie, równiez myślę, że cenowo może to wyjść też najlepiej. Zobaczcie sobie ofertę firmy znajoma ich polecała. Wydrukują wam wszystko co niezbędne do firmy, a i również w ich ofercie widziałam bardzo duży wybór gadżetów reklamowych od długopisów i smyczy po pendrivy i power banki

                  Komentarz


                  • #10
                    Możecie polecić gdzie znajduje się jakaś porządna , gdzie będę mógł wydrukować sobie fotoksiążkę w dobrej jakości zdjęciami i najlepiej dobrej, nie sprawiającej wrażenia lichej oprawie? Potrzebuję na prezent na 50 urodziny dla mojej mamy, bo kończy w lutym. Próbowałem samemu drukować zdjęcia, ale niestety mam za słaba drukarkę

                    Komentarz


                    • #11
                      Dzięki wielkie za ciekawe porady w tym zakresie. Na pewno się przydadzą.

                      Komentarz

                      Pracuję...
                      X