Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Kobieta przed okresem !

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Kobieta przed okresem !

    Mój chłopak mówi, że nie widział nic gorszego ode mnie przed okresem. Jestem wtedy tak wkurzona, rozdrażniona, no po prostu lepiej zostawić mnie w spokoju. Ostatnio zrobiłam mu awanturę o to, że nie kupił mi nic w sklepie! Bo oczywiście podczas PMS jadłabym non stop, to drugi problem. Chłopak mnie straszy, że będzie się co miesiąc wyprowadzać, jak czegoś z tym nie zrobię. ☹ Znalazłam przez akcję #nietracedni stronę , podobno ich terapia jest bardzo skuteczna, więc chyba spróbuję, bo nie chcę przez PMS stracić chłopaka. 😊

  • #2
    Właśnie jestem przed okresem - lepiej sie nie zbliżać hahahha grozi wybuchem
    _________________________

    Komentarz


    • #3
      Po prostu jesteście słabe psychicznie i tyle - moja żona nie ma żadnych problemów z tym żeby tłumić w sobie te zmiany .


      ____________

      Komentarz


      • #4
        hormony

        Na problemy z PMS mnie pomogly hormony.. zalozylam wkladke levosert i mam spokoj na 3 lata... W takiej decyzji pomogl mi ginekolog po konkretnych badaniach i jestem mu bardzo za to wdzieczna

        Komentarz


        • #5
          Bywa cholernie drażliwa o byle gówienko że tak delikatnie powiem .


          ____________

          Komentarz


          • #6
            Ja nie mam jakichś humorów i podobnych objawów napięcia przedmiesiączkowego, ale męczą mnie za to silne , które niekiedy uniemożliwiają mi normalne funkcjonowanie. Na szczęście są jakieś leki, ale nie zawsze działają od razu i nie zawsze pomagają w stu procentach.

            Komentarz

            Pracuję...
            X